Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          13.4.2008 15:04:34
                                                                                               3. LV 2008
===ČSOB-PZR=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.1km   30m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-107     5-108     6-110     7-100   
  1 Hojná Dominika                 25.20  1.59/1*   4.47/1*  10.19/2   15.57/1*  17.50/1*  20.19/1*  25.01/1*  25.20/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.59/1*   2.48/2    5.32/5    5.38/1*   1.53/1*   2.29/4    4.42/2    0.19/1* 
  2 Vacková Anna                   31.16  2.28/3    7.03/3   11.29/3   18.52/3   23.58/3   26.22/3   30.57/2   31.16/2  
    OK Jihlava                            2.28/3    4.35/5    4.26/1*   7.23/3    5.06/3    2.24/3    4.35/1*   0.19/1* 
  3 Čechová Tereza                 32.01  2.20/2    4.49/2    9.57/1*  16.48/2   22.45/2   25.07/2   31.42/3   32.01/3  
    OK Jihlava                            2.20/2    2.29/1*   5.08/4    6.51/2    5.57/4    2.22/2    6.35/4    0.19/1* 
  4 Petráčková Kristýna            43.22  9.49/4   13.47/4   18.20/4   30.53/4   35.52/4   38.21/4   43.03/4   43.22/4  
    OK Jihlava                            9.49/4    3.58/3    4.33/3   12.33/5    4.59/2    2.29/4    4.42/2    0.19/1* 
  5 Dundáčková Julie               50.22 16.25/5   20.25/5   24.57/5   32.28/5   41.02/5   43.11/5   49.59/5   50.22/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          16.25/5    4.00/4    4.32/2    7.31/4    8.34/5    2.09/1*   6.48/5    0.23/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        3.3km   20m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-107     5-110     6-100   
  1 Švecová Veronika               25.54  3.28/3    6.09/1*  12.02/2   17.45/1*  21.02/1*  25.30/1*  25.54/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.28/3    2.41/1*   5.53/3    5.43/1*   3.17/2    4.28/1*   0.24/4  
  2 Bořilová Markéta               29.00  3.10/2    6.23/2   11.31/1*  18.40/2   21.47/2   28.39/2   29.00/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.10/2    3.13/2    5.08/2    7.09/3    3.07/1*   6.52/4    0.21/3  
  3 Nechanická Klára               31.59  2.40/1*  11.13/3   15.03/3   23.00/3   26.34/3   31.41/3   31.59/3  
    SK OS Nové Město n. M.                2.40/1*   8.33/4    3.50/1*   7.57/4    3.34/4    5.07/3    0.18/1* 
  4 Kopecká Šárka                  33.17  6.27/4   11.20/4   17.47/4   24.55/4   28.24/4   32.58/4   33.17/4  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              6.27/4    4.53/3    6.27/4    7.08/2    3.29/3    4.34/2    0.19/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         3.2km   25m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-115     3-124     4-140     5-107     6-110     7-100   
  1 Parkanová Veronika             38.43  4.18/1*   8.51/1*  14.59/1*  24.07/1*  30.53/1*  33.57/1*  38.29/1*  38.43/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.18/1*   4.33/1*   6.08/1*   9.08/1*   6.46/3    3.04/2    4.32/2    0.14/1* 
  2 Tůmová Žofie                   44.49  5.24/2   12.05/2   20.33/3   30.08/2   36.56/2   40.01/2   44.32/2   44.49/2  
    OK Jihlava                            5.24/2    6.41/2    8.28/4    9.35/2    6.48/4    3.05/3    4.31/1*   0.17/3  
  3 Tůnová Adéla                   47.24  5.41/3   15.33/4   22.36/4   32.52/3   38.01/3   42.09/3   47.06/3   47.24/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.41/3    9.52/4    7.03/3   10.16/3    5.09/1*   4.08/4    4.57/4    0.18/4  
  4 Peňázová Veronika              50.47  6.14/4   13.55/3   20.10/2   36.10/4   42.55/4   45.43/4   50.31/4   50.47/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.14/4    7.41/3    6.15/2   16.00/4    6.45/2    2.48/1*   4.48/3    0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         4.2km   55m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-115     3-123     4-138     5-139     6-140     7-113     8-108     9-109    10-100   
  1 Voborníková Alena              37.03  5.38/1*  13.19/1*  17.24/1*  21.35/1*  22.43/1*  24.25/1*  27.29/1*  32.07/1*  34.42/1*  36.48/1*  37.03/1* 
    SK OB Chotěboř                        5.38/1*   7.41/2    4.05/2    4.11/1*   1.08/1*   1.42/3    3.04/1*   4.38/2    2.35/1*   2.06/2    0.15/1* 
  2 Benešová Jana                  42.44  9.39/4   14.49/2   18.48/2   23.10/2   26.38/2   29.02/2   32.30/2   37.06/2   40.02/2   42.29/2   42.44/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           9.39/4    5.10/1*   3.59/1*   4.22/2    3.28/7    2.24/4    3.28/2    4.36/1*   2.56/2    2.27/4    0.15/1* 
  3 Fialová Věra                   53.07  7.54/3   16.05/4   23.31/3   29.47/4   31.11/3   33.47/3   41.17/5   46.52/4   50.13/3   52.46/3   53.07/3  
    OOB Třebíč                            7.54/3    8.11/5    7.26/5    6.16/5    1.24/2    2.36/5    7.30/7    5.35/4    3.21/4    2.33/5    0.21/5  
  4 Kubičková Bára                 54.47  9.46/5   19.34/6   23.41/4   28.14/3   31.25/4   35.00/4   39.25/3   45.43/3   52.13/4   54.31/4   54.47/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           9.46/5    9.48/6    4.07/3    4.33/3    3.11/6    3.35/6    4.25/4    6.18/5    6.30/7    2.18/3    0.16/3  
  5 Karásková Eva                  56.19 11.45/6   19.27/5   25.37/5   32.37/5   34.50/5   36.28/5   41.15/4   49.30/5   53.14/5   55.58/5   56.19/5  
    SK OB Chotěboř                       11.45/6    7.42/3    6.10/4    7.00/6    2.13/5    1.38/1*   4.47/6    8.15/7    3.44/5    2.44/6    0.21/5  
  6 Horázná Daniela                74.23 19.05/7   35.07/7   43.39/7   50.45/7   52.55/7   54.35/6   59.20/6   67.34/7   71.18/7   74.02/7   74.23/7  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          19.05/7   16.02/7    8.32/6    7.06/7    2.10/4    1.40/2    4.45/5    8.14/6    3.44/5    2.44/6    0.21/5  
    Vaňková Markéta            DISK      12.57/    23.40/    32.16/    38.23/         /    43.46/    47.43/    52.57/    56.19/    58.20/    58.37/   
    SK OB Chotěboř                       12.57/    10.43/     8.36/     6.07/         /         /     3.57/     5.14/     3.22/     2.01/     0.17/   
  8 Tůmová Eva                MS   70.36  7.37/2   15.45/3   27.39/6   33.19/6   35.07/6   55.27/7   59.45/7   65.00/6   68.18/6   70.19/6   70.36/6  
    SK OB Chotěboř                        7.37/2    8.08/4   11.54/7    5.40/4    1.48/3   20.20/7    4.18/3    5.15/3    3.18/3    2.01/1*   0.17/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.5km   55m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-113     3-139     4-138     5-137     6-128     7-122     8-115     9-109    10-100   
  1 Šrámková Michaela              30.35  3.04/1*   5.09/1*  11.37/3   12.34/3        /    22.42/2   26.38/2   30.27/2   37.21/2   40.30/2   40.43/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.04/1*   2.05/1*   6.28/4    0.57/1*       /         /     3.56/2    3.49/2    6.54/1*   3.09/7    0.13/1* 
  2 Benešová Iveta                 30.36  3.25/3    6.17/3   11.14/1*  12.31/2   17.52/1*  21.12/1*  25.00/1*  29.12/1*  36.52/1*  39.03/1*  39.17/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.25/3    2.52/4    4.57/2    1.17/4    5.21/1*   3.20/1*   3.48/1*   4.12/3    7.40/3    2.11/1*   0.14/2  
  3 Nováková Alžběta               30.53  3.32/4    6.31/5   11.19/2   12.27/1*       /    27.03/4   31.03/4   35.20/4   42.53/4   45.12/4   45.29/4  
    SK OB Chotěboř                        3.32/4    2.59/5    4.48/1*   1.08/3        /         /     4.00/3    4.17/4    7.33/2    2.19/4    0.17/5  
  4 Teplá Barbora                  33.00  3.20/2    5.29/2   12.07/4   13.14/4        /    24.59/3   29.05/3   34.08/3   42.09/3   44.29/3   44.45/3  
    OK Jihlava                            3.20/2    2.09/2    6.38/5    1.07/2        /         /     4.06/5    5.03/5    8.01/4    2.20/5    0.16/3  
  5 Ondráčková Lucie               39.05  3.44/5    6.18/4   16.01/6   18.09/5        /    28.53/5   32.57/5   36.37/5   47.17/5   49.29/5   49.49/5  
    SK OB Chotěboř                        3.44/5    2.34/3    9.43/7    2.08/5        /         /     4.04/4    3.40/1*  10.40/5    2.12/2    0.20/6  
  6 Šanderová Martina              49.03  3.45/6    7.22/6   13.45/5   19.26/6   27.56/2   37.07/6   42.04/6   52.50/6   64.12/6   66.28/6   66.44/6  
    OK Jihlava                            3.45/6    3.37/6    6.23/3    5.41/6    8.30/2    9.11/3    4.57/6   10.46/6   11.22/6    2.16/3    0.16/3  
  7 Paulů Aneta               MS   85.38  6.43/7   32.05/7   41.23/7   47.38/7   64.04/3   69.38/7   76.08/7   88.07/7  104.31/7  107.16/7  107.38/7  
    SK Chrast                             6.43/7   25.22/7    9.18/6    6.15/7   16.26/3    5.34/2    6.30/7   11.59/7   16.24/7    2.45/6    0.22/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         6.4km   65m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-118     3-126     4-127     5-128     6-132     7-135     8-136     9-124    10-125    11-113    12-112    13-106    14-107    15-111    16-100   
                                     
  1 Boudová Zuzana                 58.39  4.36/2    9.28/1*  18.55/1*  21.00/1*  27.08/2   30.47/2   34.07/1*  37.27/2   42.28/1*  43.29/1*  46.47/2   48.43/2   51.54/2   53.17/2   57.17/1*  58.25/1* 
    OK Jihlava                            4.36/2    4.52/1*   9.27/3    2.05/1*   6.08/2    3.39/1*   3.20/1*   3.20/2    5.01/1*   1.01/1*   3.18/3    1.56/3    3.11/1*   1.23/2    4.00/1*   1.08/3  
                                         58.39/1* 
                                          0.14/1* 
  2 Fialová Zuzana                 60.07  3.49/1*  10.10/2   19.34/2   22.14/2   26.28/1*  30.37/1*  34.21/2   37.24/1*  42.41/2   43.48/2   46.31/1*  48.17/1*  51.33/1*  52.54/1*  58.46/2   59.50/2  
    OOB Třebíč                            3.49/1*   6.21/2    9.24/2    2.40/2    4.14/1*   4.09/2    3.44/2    3.03/1*   5.17/2    1.07/2    2.43/1*   1.46/1*   3.16/3    1.21/1*   5.52/4    1.04/1* 
                                         60.07/2  
                                          0.17/3  
  3 Baranyková Zuzana              72.14  4.42/3   11.50/3   20.50/3   23.58/3   31.28/3   38.03/3   43.03/3   46.58/3   53.25/3   55.39/3   58.39/3   60.29/3   63.43/3   65.07/3   70.51/3   71.56/3  
    SK OS Nové Město n. M.                4.42/3    7.08/3    9.00/1*   3.08/3    7.30/5    6.35/4    5.00/4    3.55/3    6.27/4    2.14/4    3.00/2    1.50/2    3.14/2    1.24/3    5.44/3    1.05/2  
                                         72.14/3  
                                          0.18/4  
  4 Hercigová Anna                 88.32  7.56/4   24.51/5   34.28/4   37.36/4   44.49/4   50.32/4   55.06/4   59.21/4   65.46/4   67.00/4   73.06/4   75.40/4   79.35/4   81.20/4   86.17/4   88.16/4  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              7.56/4   16.55/5    9.37/4    3.08/3    7.13/4    5.43/3    4.34/3    4.15/4    6.25/3    1.14/3    6.06/4    2.34/4    3.55/4    1.45/4    4.57/2    1.59/5  
                                         88.32/4  
                                          0.16/2  
  5 Šťastná Ivana                 144.20  8.47/5   20.03/4   45.25/5   55.29/5   62.35/5   77.01/5   87.24/5   92.34/5  104.18/5  109.05/5  119.39/5  122.54/5  127.28/5  129.48/5  142.16/5  144.02/5  
    SK OB Chotěboř                        8.47/5   11.16/4   25.22/5   10.04/5    7.06/3   14.26/5   10.23/5    5.10/5   11.44/5    4.47/5   10.34/5    3.15/5    4.34/5    2.20/5   12.28/5    1.46/4  
                                        144.20/5  
                                          0.18/4  
    Šťastníková Kateřina       DISK      12.06/    23.37/         /         /         /         /         /         /         /         /    37.47/    43.40/    50.01/    53.12/    66.43/    68.56/   
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod             12.06/    11.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.53/     6.21/     3.11/    13.31/     2.13/   
                                         69.18/   
                                          0.22/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        8.9km   80m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-114     3-121     4-125     5-136     6-133     7-131     8-141     9-130    10-127    11-128    12-123    13-116    14-106    15-108    16-111   
                                      17-100   
  1 Chudíková Barbora              62.18  2.46/3    6.28/1*   9.31/1*  12.46/1*  17.32/1*  26.11/1*  28.43/1*  32.15/1*  34.34/1*  41.13/1*  44.49/1*  48.48/1*  50.58/1*  56.00/1*  57.51/1*  60.58/1* 
    OK Jihlava                            2.46/3    3.42/1*   3.03/1*   3.15/3    4.46/2    8.39/1*   2.32/2    3.32/2    2.19/2    6.39/2    3.36/2    3.59/2    2.10/1*   5.02/2    1.51/1*   3.07/2  
                                         62.02/1*  62.18/1* 
                                          1.04/2    0.16/2  
  2 Kamenická Lenka                67.33  2.38/2    6.59/2   12.25/5   15.31/4   20.19/3   29.35/3   32.31/3   36.01/3   39.15/3   45.50/3   49.19/2   53.42/2   56.05/2   60.38/2   63.00/2   65.55/2  
    SK OS Nové Město n. M.                2.38/2    4.21/2    5.26/13   3.06/1*   4.48/3    9.16/3    2.56/4    3.30/1*   3.14/10   6.35/1*   3.29/1*   4.23/3    2.23/2    4.33/1*   2.22/5    2.55/1* 
                                         67.15/2   67.33/2  
                                          1.20/10   0.18/9  
  3 Horáková Veronika              73.41  2.32/1*   7.05/3   10.23/2   13.42/2   18.27/2   27.34/2   29.58/2   34.08/2   36.48/2   43.56/2   54.27/3   58.14/3   61.01/3   66.40/3   68.40/3   72.04/3  
    OOB TJ Turnov                         2.32/1*   4.33/4    3.18/2    3.19/4    4.45/1*   9.07/2    2.24/1*   4.10/3    2.40/3    7.08/3   10.31/21   3.47/1*   2.47/7    5.39/5    2.00/2    3.24/3  
                                         73.23/3   73.41/3  
                                          1.19/9    0.18/9  
  4 Wurzelová Hana                 79.35  2.56/4    8.35/8   13.20/9   17.15/9   23.02/9   34.15/6   37.11/5   41.35/4   43.43/4   51.04/4   54.51/4   62.54/4   65.44/4   71.23/4   73.58/4   77.43/4  
    SK OS Nové Město n. M.                2.56/4    5.39/10   4.45/11   3.55/8    5.47/4   11.13/6    2.56/4    4.24/4    2.08/1*   7.21/4    3.47/4    8.03/18   2.50/8    5.39/5    2.35/9    3.45/4  
                                         79.18/4   79.35/4  
                                          1.35/13   0.17/6  
  5 Ratkovská Lenka                80.04  3.25/11   8.27/7   12.27/6   16.12/7   22.18/6   33.14/4   38.04/6   42.29/6   45.58/6   54.44/6   58.39/6   63.02/5   65.54/5   71.34/5   74.02/5   78.45/5  
    OOB Třebíč                            3.25/11   5.02/6    4.00/7    3.45/5    6.06/5   10.56/4    4.50/18   4.25/5    3.29/14   8.46/9    3.55/6    4.23/3    2.52/9    5.40/7    2.28/7    4.43/14 
                                         79.47/5   80.04/5  
                                          1.02/1*   0.17/6  
  6 Žáčková Iva                    81.24  2.59/6    7.24/4   10.53/3   14.40/3   21.59/4   33.28/5   36.38/4   41.59/5   44.42/5   53.20/5   57.59/5   65.17/7   67.56/7   73.32/6   75.50/6   79.46/6  
    SK Žabovřesky Brno                    2.59/6    4.25/3    3.29/3    3.47/6    7.19/15  11.29/7    3.10/7    5.21/10   2.43/5    8.38/8    4.39/11   7.18/15   2.39/5    5.36/3    2.18/4    3.56/6  
                                         81.03/6   81.24/6  
                                          1.17/8    0.21/15 
  7 Švecová Iva                    84.23  3.14/10  10.44/14  14.29/12  18.27/11  24.34/11  35.42/8   39.20/9   44.54/8   47.48/8   56.25/8   60.22/8   67.31/9   70.07/9   76.04/9   78.42/8   82.54/7  
    SK Chrast                             3.14/10   7.30/18   3.45/6    3.58/9    6.07/6   11.08/5    3.38/10   5.34/12   2.54/7    8.37/7    3.57/7    7.09/13   2.36/4    5.57/9    2.38/10   4.12/8  
                                         84.07/7   84.23/7  
                                          1.13/4    0.16/2  
  8 Gregorová Lenka                84.52  3.04/7    8.35/8   12.36/8   16.34/8   22.54/8   35.13/7   38.23/7   43.13/7   46.24/7   55.22/7   59.39/7   64.31/6   67.40/6   74.47/7   78.34/7   83.19/8  
    SK OB Chotěboř                        3.04/7    5.31/9    4.01/8    3.58/9    6.20/7   12.19/9    3.10/7    4.50/6    3.11/9    8.58/10   4.17/9    4.52/6    3.09/12   7.07/15   3.47/17   4.45/15 
                                         84.32/8   84.52/8  
                                          1.13/4    0.20/14 
  9 Matrasová Vendula              86.29  2.57/5    8.07/6   12.30/7   15.38/5   22.04/5   36.32/9   39.17/8   46.19/11  49.01/10  57.30/9   61.13/9   66.00/8   68.35/8   75.41/8   81.02/9   84.57/9  
    SK Chrast                             2.57/5    5.10/7    4.23/10   3.08/2    6.26/9   14.28/15   2.45/3    7.02/17   2.42/4    8.29/6    3.43/3    4.47/5    2.35/3    7.06/14   5.21/21   3.55/5  
                                         86.13/9   86.29/9  
                                          1.16/7    0.16/2  
 10 Nechanická Daniela             87.37  3.07/8    8.47/10  13.32/10  17.46/10  24.16/10  36.41/10  40.28/10  45.47/9   48.35/9   59.29/11  63.16/10  70.28/11  73.09/11  79.02/11  81.36/10  86.05/10 
    SK OS Nové Město n. M.                3.07/8    5.40/11   4.45/11   4.14/11   6.30/10  12.25/10   3.47/11   5.19/9    2.48/6   10.54/15   3.47/4    7.12/14   2.41/6    5.53/8    2.34/8    4.29/9  
                                         87.16/10  87.37/10 
                                          1.11/3    0.21/15 
 11 Šmídová Stanislava             87.58  3.48/13  11.43/16  15.55/13  19.49/13  26.12/13  37.59/12  41.07/11  45.58/10  49.31/11  57.43/10  63.38/11  69.01/10  72.37/10  78.44/10  81.42/11  86.21/11 
    SK Chrast                             3.48/13   7.55/21   4.12/9    3.54/7    6.23/8   11.47/8    3.08/6    4.51/7    3.33/15   8.12/5    5.55/18   5.23/7    3.36/14   6.07/10   2.58/11   4.39/12 
                                         87.42/11  87.58/11 
                                          1.21/11   0.16/2  
 12 Dvořáčková Jana                91.25  4.57/17  10.09/12  13.52/11  18.46/12  25.18/12  37.49/11  42.39/12  47.52/12  51.17/12  60.36/12  65.09/12  70.35/12  75.58/12  83.02/12  85.25/12  89.31/12 
    OOB Třebíč                            4.57/17   5.12/8    3.43/5    4.54/13   6.32/11  12.31/11   4.50/18   5.13/8    3.25/13   9.19/11   4.33/10   5.26/8    5.23/19   7.04/13   2.23/6    4.06/7  
                                         91.08/12  91.25/12 
                                          1.37/15   0.17/6  
 13 Píšová Lucie                   99.42  7.07/20  14.39/20  20.14/20  25.52/19  33.07/18  46.49/16  51.26/16  57.43/15  61.03/15  71.31/13  75.28/13  82.50/13  85.47/13  91.25/13  93.39/13  98.09/13 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           7.07/20   7.32/19   5.35/16   5.38/16   7.15/14  13.42/13   4.37/17   6.17/16   3.20/11  10.28/13   3.57/7    7.22/16   2.57/10   5.38/4    2.14/3    4.30/10 
                                         99.24/13  99.42/13 
                                          1.15/6    0.18/9  
 14 Kodysová Eva                  104.09  4.49/16  12.25/18  17.55/16  22.56/15  30.23/14  43.45/14  47.03/13  56.17/14  59.58/14  72.25/14  77.43/14  83.19/14  87.12/14  94.01/14  97.21/14 102.00/14 
    TJ Růžená                             4.49/16   7.36/20   5.30/15   5.01/14   7.27/16  13.22/12   3.18/9    9.14/20   3.41/16  12.27/19   5.18/16   5.36/9    3.53/16   6.49/12   3.20/12   4.39/12 
                                        103.45/14 104.09/14 
                                          1.45/17   0.24/19 
 15 Musilová Kristýna             110.07  8.01/21  15.30/21  21.22/21  27.14/20  34.24/20  48.24/18  53.45/18  59.09/16  65.48/17  76.40/17  83.00/18  89.29/16  93.01/15  99.43/15 103.37/15 108.13/15 
    SK Chrast                             8.01/21   7.29/17   5.52/18   5.52/17   7.10/13  14.00/14   5.21/21   5.24/11   6.39/21  10.52/14   6.20/19   6.29/11   3.32/13   6.42/11   3.54/18   4.36/11 
                                        109.48/15 110.07/15 
                                          1.35/13   0.19/13 
 16 Lazárková Dita                113.26  3.46/12   9.44/11  19.14/18  25.13/17  32.46/17  47.58/17  52.00/17  62.46/19  66.34/19  77.42/18  82.26/17  88.50/15  94.37/16 102.37/17 106.11/17 111.24/16 
    TJ Růžená                             3.46/12   5.58/12   9.30/21   5.59/18   7.33/17  15.12/18   4.02/13  10.46/21   3.48/17  11.08/16   4.44/12   6.24/10   5.47/20   8.00/17   3.34/15   5.13/16 
                                        113.13/16 113.26/16 
                                          1.49/18   0.13/1* 
 17 Binková Jana                  115.45  6.57/19  13.47/19  19.13/17  25.18/18  34.15/19  51.24/19  55.43/19  61.59/18  66.23/18  78.30/19  83.51/19  91.21/19  95.00/18 103.54/18 107.26/18 113.39/17 
    SK Chrast                             6.57/19   6.50/14   5.26/13   6.05/19   8.57/20  17.09/19   4.19/15   6.16/15   4.24/18  12.07/18   5.21/17   7.30/17   3.39/15   8.54/19   3.32/14   6.13/18 
                                        115.21/17 115.45/17 
                                          1.42/16   0.24/19 
 18 Beránková Iveta               116.33  5.16/18  12.18/17  19.34/19  30.38/21  40.19/21  54.54/21  58.44/21  64.56/21  68.06/20  79.47/20  84.35/20  91.38/20  94.43/17 102.01/16 105.25/16 114.23/18 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.16/18   7.02/15   7.16/20  11.04/21   9.41/21  14.35/16   3.50/12   6.12/13   3.10/8   11.41/17   4.48/13   7.03/12   3.05/11   7.18/16   3.24/13   8.58/21 
                                        116.12/18 116.33/18 
                                          1.49/18   0.21/15 
 19 Polednová Hana                121.04  3.07/8    8.01/5   11.43/4   16.03/6   22.38/7   42.25/13  47.18/14  55.32/13  58.54/13  73.10/15  78.12/15  90.54/18  95.44/19 107.09/19 111.12/19 117.38/19 
    TJ Růžená                             3.07/8    4.54/5    3.42/4    4.20/12   6.35/12  19.47/20   4.53/20   8.14/18   3.22/12  14.16/21   5.02/14  12.42/21   4.50/18  11.25/21   4.03/19   6.26/19 
                                        120.22/19 121.04/19 
                                          2.44/21   0.42/21 
 20 Syslová Petra                 122.22  4.04/15  11.06/15  16.57/15  23.41/16  31.17/16  46.03/15  50.35/15  59.34/17  64.18/16  74.43/16  79.59/16  90.39/17 101.54/20 110.38/20 114.48/20 120.34/20 
    OOB Třebíč                            4.04/15   7.02/15   5.51/17   6.44/20   7.36/18  14.46/17   4.32/16   8.59/19   4.44/19  10.25/12   5.16/15  10.40/20  11.15/21   8.44/18   4.10/20   5.46/17 
                                        122.04/20 122.22/20 
                                          1.30/12   0.18/9  
 21 Štursová Michaela             126.00  3.53/14  10.39/13  16.52/14  22.18/14  31.03/15  52.37/20  56.53/20  63.07/20  68.58/21  82.50/21  90.13/21  98.50/21 103.29/21 112.30/21 116.08/21 123.31/21 
    SK Chrast                             3.53/14   6.46/13   6.13/19   5.26/15   8.45/19  21.34/21   4.16/14   6.14/14   5.51/20  13.52/20   7.23/20   8.37/19   4.39/17   9.01/20   3.38/16   7.23/20 
                                        125.38/21 126.00/21 
                                          2.07/20   0.22/18 
    Šmídová Kateřina           DISK       3.38/    11.01/    15.42/    19.50/    27.57/    53.10/    60.13/    66.43/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Chrast                             3.38/     7.23/     4.41/     4.08/     8.07/    25.13/     7.03/     6.30/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                        102.52/   103.17/   
                                              /     0.25/   
    Švédová Lenka              DISK       4.06/    12.42/    18.51/    24.52/    33.28/    50.45/    55.35/    63.43/    67.41/    80.27/    87.50/    98.07/   106.51/         /         /         /   
    TJ Spartak 1. Brněnská                4.06/     8.36/     6.09/     6.01/     8.36/    17.17/     4.50/     8.08/     3.58/    12.46/     7.23/    10.17/     8.44/         /         /         /   
                                              /   122.22/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        5.3km   45m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-117     3-118     4-119     5-120     6-122     7-121     8-123     9-140    10-109    11-110    12-111    13-100   
  1 Culková Hana                   64.16  7.26/3   13.20/2   16.12/1*  20.44/2   22.27/2   29.15/1*  32.26/1*  38.45/1*  44.39/1*  55.07/1*  56.34/1*  58.30/1*  63.53/1*  64.16/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              7.26/3    5.54/1*   2.52/2    4.32/3    1.43/2    6.48/1*   3.11/3    6.19/3    5.54/1*  10.28/5    1.27/1*   1.56/1*   5.23/8    0.23/4  
  2 Janíčková Jitka                66.02  5.46/1*  11.53/1*  16.13/2   20.33/1*  22.13/1*  33.59/2   36.47/2   41.17/2   48.11/2   58.11/2   60.10/2   64.17/3   65.42/2   66.02/2  
    SK OS Nové Město n. M.                5.46/1*   6.07/2    4.20/6    4.20/2    1.40/1*  11.46/5    2.48/1*   4.30/1*   6.54/3   10.00/4    1.59/3    4.07/6    1.25/1*   0.20/2  
  3 Nykodýmová Monika              66.14 10.55/6   18.01/3   21.20/4   25.21/3   27.04/3   35.18/3   38.13/3   43.11/3   50.49/3   59.48/3   61.40/3   63.52/2   65.50/3   66.14/3  
    KOS TJ Tesla Brno                    10.55/6    7.06/3    3.19/3    4.01/1*   1.43/2    8.14/3    2.55/2    4.58/2    7.38/4    8.59/2    1.52/2    2.12/2    1.58/3    0.24/5  
  4 Šťastná Hana                   84.05  9.50/5   21.14/5   25.34/5   31.33/5   34.15/5   46.40/5   50.47/5   57.18/5   65.23/5   76.03/5   78.13/5   81.11/5   83.36/5   84.05/5  
    SK OB Chotěboř                        9.50/5   11.24/5    4.20/6    5.59/5    2.42/5   12.25/6    4.07/5    6.31/5    8.05/6   10.40/7    2.10/6    2.58/4    2.25/4    0.29/6  
  5 Pelikánová Lenka               90.04  6.50/2   27.15/8   31.36/8   37.31/8   40.17/7   52.43/7   56.49/6   63.21/6   71.21/6   81.58/6   84.15/6   86.59/6   89.35/6   90.04/6  
    SK OB Chotěboř                        6.50/2   20.25/8    4.21/8    5.55/4    2.46/6   12.26/7    4.06/4    6.32/6    8.00/5   10.37/6    2.17/7    2.44/3    2.36/6    0.29/6  
  6 Nováková Alena                 98.17  9.49/4   18.06/4   20.54/3   27.05/4   30.02/4   63.24/8   67.53/8   74.44/8   83.47/8   91.02/7   93.05/7   96.05/7   97.59/7   98.17/7  
    SK OB Chotěboř                        9.49/4    8.17/4    2.48/1*   6.11/7    2.57/7   33.22/8    4.29/6    6.51/7    9.03/7    7.15/1*   2.03/4    3.00/5    1.54/2    0.18/1* 
  7 Karásková Iveta               111.38 11.25/7   24.08/6   28.02/7   36.09/7   40.38/8   51.09/6   63.14/7   72.35/7   83.34/7   97.35/8  100.32/8  108.33/8  111.01/8  111.38/8  
    SK OB Chotěboř                       11.25/7   12.43/7    3.54/5    8.07/8    4.29/8   10.31/4   12.05/8    9.21/8   10.59/8   14.01/8    2.57/8    8.01/8    2.28/5    0.37/8  
  8 Nechutová Alena           MS   83.21 12.41/8   24.30/7   27.59/6   33.59/6   36.37/6   43.37/4   48.17/4   54.46/4   61.07/4   70.42/4   72.46/4   79.45/4   83.01/4   83.21/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                 12.41/8   11.49/6    3.29/4    6.00/6    2.38/4    7.00/2    4.40/7    6.29/4    6.21/2    9.35/3    2.04/5    6.59/7    3.16/7    0.20/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         6.6km   60m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-116     3-125     4-137     5-128     6-127     7-126     8-120     9-119    10-122    11-117    12-105    13-108    14-100   
  1 Dohnalová Jindra               52.35  2.34/3    8.55/1*  11.25/1*  16.00/1*  18.45/1*  22.01/1*  24.12/1*  29.17/1*  31.14/1*  36.22/1*  43.00/1*  48.17/1*  54.32/1*  59.40/1*  59.55/1* 
    SK OS Nové Město n. M.                2.34/3    6.21/2    2.30/2    4.35/4    2.45/1*   3.16/1*   2.11/1*   5.05/3    1.57/3    5.08/2    6.38/1*   5.17/2    6.15/7    5.08/6    0.15/2  
  2 Hrstková Dana                  53.51  2.33/2    9.40/3   12.01/2        /    25.56/7   31.17/7   34.29/7   39.23/7   41.05/7   45.45/7   52.36/6   58.22/5   62.12/5   66.49/4   67.46/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.33/2    7.07/5    2.21/1*       /         /     5.21/11   3.12/4    4.54/1*   1.42/1*   4.40/1*   6.51/2    5.46/3    3.50/1*   4.37/3    0.57/11 
  3 Čechová Zuzana                 55.28  5.43/9   11.35/7   15.08/7   19.36/4   22.30/4   25.50/2   28.21/2   33.17/2   35.45/2   41.18/2   48.35/2   53.40/2   58.33/2   62.36/2   62.50/2  
    OK Jihlava                            5.43/9    5.52/1*   3.33/10   4.28/3    2.54/2    3.20/2    2.31/2    4.56/2    2.28/7    5.33/5    7.17/3    5.05/1*   4.53/3    4.03/1*   0.14/1* 
  4 Benešová Iva                   57.35  4.08/7   11.26/6   14.06/6   18.09/2   21.57/2   26.02/4   28.50/3   34.33/3   36.40/3   42.38/4   50.31/4   56.19/3   60.37/3   65.08/3   65.26/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.08/7    7.18/7    2.40/3    4.03/11   3.48/4    4.05/5    2.48/3    5.43/5    2.07/5    5.58/7    7.53/5    5.48/4    4.18/2    4.31/2    0.18/3  
  5 Voborníková Eva                58.28  2.29/1*   9.24/2   13.27/5        /    22.28/3   26.08/5   29.24/5   34.48/4   36.43/4   42.12/3   49.42/3   56.34/4   62.04/4   67.10/5   67.29/4  
    SK OB Chotěboř                        2.29/1*   6.55/4    4.03/11       /         /     3.40/4    3.16/6    5.24/4    1.55/2    5.29/4    7.30/4    6.52/5    5.30/6    5.06/5    0.19/4  
  6 Wurzelová Dana                 61.37  2.54/4   10.01/5   13.09/3        /    22.37/6   27.19/6   30.35/6   37.40/6   40.15/6   45.26/6   53.43/7   60.35/7   65.42/7   70.43/6   71.05/6  
    SK OS Nové Město n. M.                2.54/4    7.07/5    3.08/8        /         /     4.42/7    3.16/6    7.05/10   2.35/9    5.11/3    8.17/8    6.52/5    5.07/4    5.01/4    0.22/7  
  7 Šťastná Alena                  62.14  3.17/5    9.58/4   13.17/4   19.11/3   22.33/5   25.59/3   29.11/4   35.41/5   38.13/5   44.18/5   52.21/5   59.33/6   64.59/6   71.09/7   71.30/7  
    SK OB Chotěboř                        3.17/5    6.41/3    3.19/9    5.54/5    3.22/3    3.26/3    3.12/4    6.30/7    2.32/8    6.05/8    8.03/7    7.12/8    5.26/5    6.10/10   0.21/6  
  8 Hojná Tereza                   74.31  7.14/10  19.53/11  22.33/11  29.51/7   36.39/11  41.39/11  44.58/10  52.32/10  54.38/10  60.27/10  68.21/10  75.27/8   82.06/8   88.15/8   88.37/8  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           7.14/10  12.39/9    2.40/3    7.18/7    6.48/8    5.00/8    3.19/8    7.34/11   2.06/4    5.49/6    7.54/6    7.06/7    6.39/8    6.09/9    0.22/7  
  9 Hlaváčová Šárka                77.28  8.41/11  17.46/9   20.45/9   27.46/6   32.25/9   36.45/9   40.11/9   46.31/9   48.38/8   59.24/9   68.02/9   75.43/9   82.59/9   88.42/9   89.08/9  
    KOS TJ Tesla Brno                     8.41/11   9.05/8    2.59/6    7.01/6    4.39/5    4.20/6    3.26/9    6.20/6    2.07/5   10.46/11   8.38/9    7.41/10   7.16/9    5.43/8    0.26/9  
 10 Švecová Marcela                81.01  4.10/8   18.21/10  21.13/10  25.28/5   30.08/8   35.17/8   38.43/8   45.42/8   48.50/9   56.19/8   67.36/8   76.55/10  84.27/10  89.37/10  89.56/10 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.10/8   14.11/11   2.52/5    4.15/2    4.40/6    5.09/10   3.26/9    6.59/8    3.08/11   7.29/10  11.17/10   9.19/11   7.32/10   5.10/7    0.19/4  
 11 Jansová Alena                  83.15  3.31/6   17.33/8   20.38/8   29.59/8   34.44/10  39.52/10  46.19/11  53.19/11  55.56/11  62.36/11  73.53/11  81.20/11  89.12/11  96.55/11  97.21/11 
    SK Chrast                             3.31/6   14.02/10   3.05/7    9.21/8    4.45/7    5.08/9    6.27/11   7.00/9    2.37/10   6.40/9   11.17/10   7.27/9    7.52/11   7.43/11   0.26/9  
    Gregorová Bibiana          DISK       7.27/    19.39/    23.34/    36.02/    41.35/    47.10/    49.31/    62.09/    64.05/         /         /         /         /         /         /   
    SK OB Chotěboř                        7.27/    12.12/     3.55/    12.28/     5.33/     5.35/     2.21/    12.38/     1.56/         /         /         /         /         /         /   
    Jahodová Marie             DISK       5.10/    19.50/    25.28/    31.21/    36.38/    43.17/    47.39/    57.25/    59.13/    65.48/         /    98.52/   106.51/   116.15/   116.55/   
    OK Jihlava                            5.10/    14.40/     5.38/     5.53/     5.17/     6.39/     4.22/     9.46/     1.48/     6.35/         /         /     7.59/     9.24/     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.8km   25m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-116     3-122     4-123     5-125     6-138     7-140     8-108     9-106    10-109    11-111    12-100   
  1 Rajnošková Marie               44.04  4.56/1*  10.39/4   14.26/3   18.04/2   20.29/2   25.07/3   28.45/3   32.45/2   35.48/1*  39.15/1*  41.40/1*  43.39/1*  44.04/1* 
    Magnus Orienteering                   4.56/1*   5.43/8    3.47/1*   3.38/3    2.25/3    4.38/8    3.38/2    4.00/2    3.03/1*   3.27/1*   2.25/3    1.59/3    0.25/7  
  2 Procházková Helena             45.11  5.20/3    8.53/1*  13.37/1*  17.19/1*  19.06/1*  22.52/1*  27.02/1*  31.19/1*  36.48/2   40.40/2   43.09/2   44.51/2   45.11/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.20/3    3.33/2    4.44/6    3.42/5    1.47/2    3.46/4    4.10/7    4.17/3    5.29/9    3.52/2    2.29/4    1.42/2    0.20/2  
  3 Hrušková Zdeňka                46.32  6.28/5   10.11/3   14.46/4   18.27/4   20.56/3   23.56/2   28.01/2   33.23/3   37.30/3   41.25/3   44.03/3   46.11/3   46.32/3  
    SK OS Nové Město n. M.                6.28/5    3.43/4    4.35/4    3.41/4    2.29/4    3.00/1*   4.05/5    5.22/8    4.07/6    3.55/3    2.38/7    2.08/6    0.21/4  
  4 Syslová Iva                    50.26  7.37/6   11.15/5   15.44/5   19.09/5   22.06/4   25.52/4   29.30/4   33.48/4   37.50/4   45.05/4   47.41/4   50.00/4   50.26/4  
    OOB Třebíč                            7.37/6    3.38/3    4.29/3    3.25/2    2.57/7    3.46/4    3.38/2    4.18/4    4.02/4    7.15/9    2.36/6    2.19/9    0.26/8  
  5 Slámová Hana                   53.08 12.32/9   16.22/9   20.39/7   23.52/6   25.38/6   29.17/5   32.46/5   39.20/5   42.56/5   48.55/6   51.11/5   52.49/5   53.08/5  
    KOS TJ Tesla Brno                    12.32/9    3.50/5    4.17/2    3.13/1*   1.46/1*   3.39/3    3.29/1*   6.34/9    3.36/3    5.59/7    2.16/1*   1.38/1*   0.19/1* 
  6 Fialová Dana                   54.50  5.15/2   15.40/8   21.29/8   25.48/7   28.22/7   31.51/6   35.59/6   39.54/6   43.58/6   47.59/5   52.27/6   54.30/6   54.50/6  
    OOB Třebíč                            5.15/2   10.25/9    5.49/8    4.19/6    2.34/5    3.29/2    4.08/6    3.55/1*   4.04/5    4.01/4    4.28/9    2.03/4    0.20/2  
  7 Dokulilová Eva                 60.11  8.23/7   13.08/6   22.43/9   28.23/8   31.48/8   36.06/7   40.54/7   45.17/7   50.19/7   54.23/7   57.38/7   59.45/7   60.11/7  
    OK Jihlava                            8.23/7    4.45/7    9.35/9    5.40/8    3.25/8    4.18/7    4.48/9    4.23/5    5.02/8    4.04/6    3.15/8    2.07/5    0.26/8  
  8 Čejková Jana                   60.23  9.35/8   13.54/7   18.35/6   30.23/9   33.02/9   36.50/8   41.11/8   46.23/8   51.21/9   55.22/8   57.45/8   60.01/8   60.23/8  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              9.35/8    4.19/6    4.41/5   11.48/9    2.39/6    3.48/6    4.21/8    5.12/7    4.58/7    4.01/4    2.23/2    2.16/8    0.22/5  
  9 Stupalová Jana                 62.21  5.44/4    9.06/2   13.59/2   18.21/3   23.19/5   38.59/9   42.40/9   47.07/9   50.25/8   57.17/9   59.46/9   61.57/9   62.21/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.44/4    3.22/1*   4.53/7    4.22/7    4.58/9   15.40/9    3.41/4    4.27/6    3.18/2    6.52/8    2.29/4    2.11/7    0.24/6  
    Velíšková Emílie           DISK      28.15/    41.19/         /    63.30/    67.39/    76.56/    85.20/   102.19/   112.14/   121.28/   125.46/   128.35/   129.09/   
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod             28.15/    13.04/         /         /     4.09/     9.17/     8.24/    16.59/     9.55/     9.14/     4.18/     2.49/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.4km   45m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-113     2-115     3-122     4-123     5-139     6-140     7-108     8-109     9-100   
  1 Orálková Libuše                55.04  9.25/1*  12.49/1*  26.30/1*  31.18/1*  36.47/1*  40.50/1*  47.44/1*  51.11/1*  54.38/1*  55.04/1* 
    OOB Třebíč                            9.25/1*   3.24/1*  13.41/1*   4.48/1*   5.29/1*   4.03/1*   6.54/1*   3.27/1*   3.27/1*   0.26/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.1km   30m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-107     5-108     6-110     7-100   
  1 Kafka Matěj                    23.20  2.22/2    4.48/1*   8.11/1*  15.50/1*  18.17/1*  20.09/1*  23.02/1*  23.20/1* 
    OK Jihlava                            2.22/2    2.26/1*   3.23/1*   7.39/4    2.27/3    1.52/1*   2.53/1*   0.18/3  
  2 Hlaváč Ondřej                  24.55  2.30/3    5.33/3   11.05/3   16.30/3   18.17/1*  20.25/2   24.37/2   24.55/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.30/3    3.03/2    5.32/3    5.25/1*   1.47/1*   2.08/2    4.12/2    0.18/3  
  3 Foltýn Tomáš                   26.16  2.05/1*   5.14/2    9.47/2   16.09/2   18.36/3   20.52/3   25.59/3   26.16/3  
    OK Jihlava                            2.05/1*   3.09/3    4.33/2    6.22/3    2.27/3    2.16/3    5.07/3    0.17/2  
  4 Kubičko Petr                   35.21  5.39/4    9.10/4   16.08/4   22.16/4   24.39/4   26.57/4   35.05/4   35.21/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.39/4    3.31/4    6.58/4    6.08/2    2.23/2    2.18/4    8.08/4    0.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        3.3km   20m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-107     5-110     6-100   
  1 Švec Martin                    28.08  6.46/5   10.10/4   13.38/3   21.25/2   23.55/1*  27.48/1*  28.08/1* 
    SK Chrast                             6.46/5    3.24/2    3.28/1*   7.47/2    2.30/1*   3.53/1*   0.20/3  
  2 Hybeš David                    30.29  2.56/2    7.38/2   12.45/1*  19.15/1*  24.18/2   30.11/2   30.29/2  
    SK Chrast                             2.56/2    4.42/4    5.07/3    6.30/1*   5.03/5    5.53/5    0.18/1* 
  3 Miličevič Marin                32.08  2.30/1*   6.08/1*  13.24/2   22.37/3   26.12/3   31.44/3   32.08/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.30/1*   3.38/3    7.16/5    9.13/3    3.35/3    5.32/4    0.24/5  
  4 Švec Petr                      38.01  6.07/3   12.12/5   19.27/5   28.41/5   32.16/5   37.43/5   38.01/5  
    SK Chrast                             6.07/3    6.05/5    7.15/4    9.14/4    3.35/3    5.27/3    0.18/1* 
  5 Richter David             MS   33.28  6.27/4    9.40/3   14.19/4   24.37/4   27.56/4   33.08/4   33.28/4  
    SK OB Chotěboř                        6.27/4    3.13/1*   4.39/2   10.18/5    3.19/2    5.12/2    0.20/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.6km   35m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-115     3-122     4-124     5-138     6-140     7-107     8-110     9-100   
  1 Vacek Vojtěch                  40.52  4.43/5    8.50/4   15.25/2   20.15/2   24.40/2   28.45/1*  34.57/1*  37.23/1*  40.29/1*  40.52/1* 
    OK Jihlava                            4.43/5    4.07/3    6.35/2    4.50/1*   4.25/5    4.05/1*   6.12/6    2.26/2    3.06/2    0.23/6  
  2 Frýba Dominik                  41.18  3.52/4    7.50/2   16.51/3   22.29/3   25.58/3   31.13/2   36.04/2   38.20/2   41.02/2   41.18/2  
    OK Jihlava                            3.52/4    3.58/2    9.01/5    5.38/2    3.29/4    5.15/2    4.51/5    2.16/1*   2.42/1*   0.16/3  
  3 Zacha Jiří                     48.32  3.27/1*   6.35/1*  13.25/1*  19.15/1*  22.06/1*  36.37/3   40.20/3   43.20/3   48.19/3   48.32/3  
    OK Jihlava                            3.27/1*   3.08/1*   6.50/3    5.50/3    2.51/3   14.31/7    3.43/1*   3.00/5    4.59/6    0.13/1* 
  4 Nechuta David                  54.31  3.43/2   13.27/6   19.26/4   25.17/4   28.07/4   42.23/4   46.16/4   49.18/4   54.15/4   54.31/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.43/2    9.44/7    5.59/1*   5.51/4    2.50/1*  14.16/5    3.53/3    3.02/6    4.57/5    0.16/3  
  5 Novotný Jakub                  59.27  6.28/7   14.34/7   21.30/5   29.05/5   39.04/5   46.46/5   51.15/5   54.18/5   59.01/5   59.27/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.28/7    8.06/5    6.56/4    7.35/5    9.59/7    7.42/3    4.29/4    3.03/7    4.43/3    0.26/7  
  6 Horázný František              66.32  3.45/3    8.01/3   29.00/6   37.20/6   40.10/6   54.34/7   58.23/6   61.22/6   66.13/6   66.32/6  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.45/3    4.16/4   20.59/7    8.20/7    2.50/1*  14.24/6    3.49/2    2.59/4    4.51/4    0.19/5  
  7 Voráček Václav                 71.32  4.55/6   13.21/5   32.19/7   40.02/7   44.58/7   52.56/6   62.14/7   65.04/7   71.17/7   71.32/7  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.55/6    8.26/6   18.58/6    7.43/6    4.56/6    7.58/4    9.18/7    2.50/3    6.13/7    0.15/2  
    Klimeš Lukáš               DISK       4.08/     8.12/    21.33/    26.49/    33.10/    47.07/         /         /         /    62.09/   
    SK Chrast                             4.08/     4.04/    13.21/     5.16/     6.21/    13.57/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.9km   60m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-115     3-122     4-128     5-137     6-123     7-138     8-140     9-108    10-109    11-100   
  1 Čech Jan                       40.11  7.08/2   13.27/2   18.53/2   23.57/2   29.40/1*  33.48/1*  37.33/1*  40.41/1*  44.26/1*  47.44/1*  49.49/1*  50.02/1* 
    OK Jihlava                            7.08/2    6.19/3    5.26/3    5.04/2    5.43/5    4.08/1*   3.45/3    3.08/1*   3.45/4    3.18/3    2.05/2    0.13/1* 
  2 Málek Jan                      42.28  6.00/1*  11.13/1*  18.24/1*  23.18/1*       /    37.47/3   43.27/3   47.43/4   50.47/4   54.52/4   56.40/4   56.57/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.00/1*   5.13/1*   7.11/6    4.54/1*       /         /     5.40/7    4.16/7    3.04/1*   4.05/5    1.48/1*   0.17/5  
  3 Pokorný Ondřej                 46.09 11.00/6   19.30/6   24.49/5   30.00/4   35.36/2   39.52/5   43.37/4   46.45/3   50.29/3   53.42/2   55.48/2   56.01/2  
    OK Jihlava                           11.00/6    8.30/6    5.19/2    5.11/4    5.36/3    4.16/3    3.45/3    3.08/1*   3.44/3    3.13/1*   2.06/3    0.13/1* 
  4 Hledík Jakub                   46.53  9.49/5   15.09/3   21.53/3   27.30/3        /    37.20/2   42.12/2   45.32/2   50.18/2   53.47/3   56.23/3   56.43/3  
    SK Chrast                             9.49/5    5.20/2    6.44/5    5.37/7        /         /     4.52/6    3.20/5    4.46/7    3.29/4    2.36/6    0.20/7  
  5 Hyksa Adam                     49.16 14.02/7   22.36/7   27.51/6   33.03/6   38.43/3   42.51/6   46.34/6   49.42/5   53.24/5   56.38/5   58.50/5   59.04/5  
    SK Chrast                            14.02/7    8.34/7    5.15/1*   5.12/5    5.40/4    4.08/1*   3.43/2    3.08/1*   3.42/2    3.14/2    2.12/4    0.14/3  
  6 Mrkos Jan                      60.03  8.35/4   16.43/5   30.56/7   36.06/7   41.38/4   45.56/7   49.44/7   53.03/6   57.46/6   66.40/6   69.36/6   69.53/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  8.35/4    8.08/5   14.13/7    5.10/3    5.32/1*   4.18/4    3.48/5    3.19/4    4.43/5    8.54/7    2.56/7    0.17/5  
  7 Klimeš Jan                     72.06 18.02/8   28.41/8   42.58/8   48.11/8   53.45/5   58.04/8   61.41/8   65.07/8   69.52/8   78.38/8   81.38/8   81.59/8  
    SK Chrast                            18.02/8   10.39/8   14.17/8    5.13/6    5.34/2    4.19/5    3.37/1*   3.26/6    4.45/6    8.46/6    3.00/8    0.21/8  
    Právec David               DISK      18.28/    30.53/         /         /         /         /         /         /         /         /   101.15/   101.34/   
    SK Chrast                            18.28/    12.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.19/   
    Kamenický Jeroným          DISK           /    18.33/    26.46/         /         /    34.56/         /    43.38/         /    54.28/    58.56/    59.16/   
    SK OS Nové Město n. M.                    /         /     8.13/         /         /         /         /         /         /         /     4.28/     0.20/   
 10 Smejkal Marek             MS   64.08  7.59/3   15.37/4   21.57/4   32.56/5        /    39.47/4   46.33/5   53.16/7   59.20/7   68.28/7   70.45/7   70.59/7  
    SK Chrast                             7.59/3    7.38/4    6.20/4   10.59/8        /         /     6.46/8    6.43/8    6.04/8    9.08/8    2.17/5    0.14/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.4km   50m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-118     3-120     4-126     5-127     6-129     7-132     8-137     9-138    10-139    11-113    12-112    13-108    14-100   
  1 Krejsa Vladimír                36.36  3.47/6    8.23/3   12.17/3   16.19/2   18.52/2   21.48/2   24.58/2   28.11/2   30.57/2   32.47/2   35.19/1*  36.45/1*  39.09/1*  42.20/1*  42.35/1* 
    SK Chrast                             3.47/6    4.36/1*   3.54/4    4.02/2    2.33/4    2.56/1*   3.10/1*   3.13/4    2.46/1*   1.50/7    2.32/1*   1.26/3    2.24/1*   3.11/1*   0.15/6  
  2 Suchý Jiří                     37.41  2.39/2    8.14/2   12.07/2   16.03/1*  17.51/1*  21.12/1*  24.30/1*  27.24/1*  30.20/1*  31.06/1*  35.22/2   36.48/2   39.25/2   43.19/2   43.31/2  
    OK Jihlava                            2.39/2    5.35/3    3.53/3    3.56/1*   1.48/2    3.21/3    3.18/3    2.54/3    2.56/3    0.46/1*   4.16/7    1.26/3    2.37/3    3.54/2    0.12/2  
  3 Žanda Matěj                    43.48  2.15/1*   8.31/4   11.52/1*  21.37/6   24.14/6   27.10/5   30.33/3   33.19/3   36.17/3   37.08/3   41.25/3   42.47/3   45.23/3   49.21/3   49.32/3  
    SK OB Chotěboř                        2.15/1*   6.16/6    3.21/1*   9.45/10   2.37/6    2.56/1*   3.23/4    2.46/1*   2.58/5    0.51/3    4.17/8    1.22/1*   2.36/2    3.58/3    0.11/1* 
  4 Fuksa Jakub                    45.30  2.51/4    8.01/1*  12.27/4   17.48/3   20.45/3   26.45/3   30.37/4   36.26/4   40.01/4   41.55/4   45.18/4   46.57/4   50.27/4   54.42/4   54.54/4  
    OK Jihlava                            2.51/4    5.10/2    4.26/5    5.21/5    2.57/8    6.00/9    3.52/5    5.49/9    3.35/6    1.54/8    3.23/4    1.39/5    3.30/7    4.15/6    0.12/2  
  5 Černík Václav                  47.01  2.48/3    9.01/5   13.29/5   18.47/4   21.21/4   26.45/3   31.19/5        /    42.09/6   43.16/6   47.48/7   49.51/7   53.03/6   57.37/6   57.51/6  
    SK OS Nové Město n. M.                2.48/3    6.13/5    4.28/6    5.18/4    2.34/5    5.24/8    4.34/8        /         /     1.07/5    4.32/9    2.03/9    3.12/5    4.34/7    0.14/4  
  6 Kamenický Tobiáš               49.36  5.35/10  12.05/8   15.54/6   20.24/5   23.05/5   28.12/6   33.03/6   36.27/5   41.28/5   42.37/5   46.29/5   48.25/5   52.15/5   57.45/7   58.01/7  
    SK OS Nové Město n. M.                5.35/10   6.30/7    3.49/2    4.30/3    2.41/7    5.07/7    4.51/10   3.24/5    5.01/9    1.09/6    3.52/5    1.56/7    3.50/8    5.30/10   0.16/7  
  7 Škrabánek Matěj                49.50  5.42/11  12.36/10  17.27/9   25.14/10  26.57/9   30.57/8   35.29/8   39.09/6   43.10/8   44.05/7   47.09/6   49.08/6   53.10/7   57.14/5   57.31/5  
    OK Jihlava                            5.42/11   6.54/9    4.51/8    7.47/9    1.43/1*   4.00/5    4.32/7    3.40/7    4.01/8    0.55/4    3.04/3    1.59/8    4.02/9    4.04/4    0.17/9  
  8 Meduna Bohdan                  56.17  4.55/9   11.44/6   16.33/7   23.02/7   25.31/7   32.09/9   36.54/9   40.20/8   43.06/7   45.12/8   48.02/8   51.57/8   56.33/8   62.09/8   62.29/8  
    SK Chrast                             4.55/9    6.49/8    4.49/7    6.29/8    2.29/3    6.38/10   4.45/9    3.26/6    2.46/1*   2.06/10   2.50/2    3.55/11   4.36/11   5.36/11   0.20/11 
  9 Nykodým Ondřej                 57.26  2.53/5   11.59/7   17.04/8   23.20/9   26.25/8   30.14/7   35.06/7   40.10/7   44.10/9   47.26/9   53.57/9   56.51/9   61.13/9   66.14/9   66.30/9  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.53/5    9.06/11   5.05/9    6.16/7    3.05/9    3.49/4    4.52/11   5.04/8    4.00/7    3.16/11   6.31/11   2.54/10   4.22/10   5.01/8    0.16/7  
 10 Fuxa Luboš                     58.42  4.48/8   12.06/9   17.30/10  23.13/8   29.29/10  33.44/10  37.51/10  47.21/9   53.40/10  57.45/10  63.37/10  65.31/10  68.49/10  74.17/10  74.31/10 
    SK OB Chotěboř                        4.48/8    7.18/10   5.24/10   5.43/6    6.16/12   4.15/6    4.07/6    9.30/10   6.19/10   4.05/12   5.52/10   1.54/6    3.18/6    5.28/9    0.14/4  
 11 Gregor Petr                    92.12 21.20/12  27.13/12  46.24/12  62.15/12  66.26/12  75.20/12  78.36/12  81.28/11  84.25/11  85.14/11  89.28/11  90.53/11  93.32/11  97.43/11  98.01/11 
    SK OB Chotěboř                       21.20/12   5.53/4   19.11/12  15.51/12   4.11/10   8.54/11   3.16/2    2.52/2    2.57/4    0.49/2    4.14/6    1.25/2    2.39/4    4.11/5    0.18/10 
 12 Hrnčíř Jakub                   99.45  4.25/7   16.45/11  27.16/11  41.17/11  46.47/11  57.58/11  68.10/11  77.53/10  87.23/12  89.23/12  98.05/12 102.00/12 108.24/12 118.32/12 118.58/12 
    SK Chrast                             4.25/7   12.20/12  10.31/11  14.01/11   5.30/11  11.11/12  10.12/12   9.43/11   9.30/11   2.00/9    8.42/12   3.55/11   6.24/12  10.08/12   0.26/12 
    Štursa Jiří                DISK       6.38/    14.01/    18.53/         /         /         /         /         /         /         /    38.15/    40.47/    45.45/    53.21/    53.59/   
    SK Chrast                             6.38/     7.23/     4.52/         /         /         /         /         /         /         /         /     2.32/     4.58/     7.36/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         8.9km   60m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-114     3-121     4-120     5-127     6-141     7-131     8-133     9-129    10-136    11-139    12-125    13-105    14-106    15-109    16-111   
                                      17-100   
  1 Jakoubek Jakub                 69.12  3.42/1*   8.03/1*  12.03/1*  17.09/1*  22.56/1*  30.30/1*  35.29/1*  37.51/1*  41.55/1*  48.20/1*  53.58/1*  55.50/1*  62.24/1*  64.16/1*  66.21/1*  67.52/1* 
    OK Jihlava                            3.42/1*   4.21/1*   4.00/2    5.06/1*   5.47/2    7.34/1*   4.59/2    2.22/1*   4.04/1*   6.25/1*   5.38/1*   1.52/3    6.34/1*   1.52/1*   2.05/1*   1.31/1* 
                                         68.59/1*  69.12/1* 
                                          1.07/1*   0.13/4  
  2 Kaser Dan                      85.40  3.49/3    9.28/3   13.20/2   20.26/2   31.10/3   40.13/3   46.07/3   49.50/3   54.40/2   61.15/2   68.09/2   70.00/2   76.44/2   79.07/2   82.08/2   84.11/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.49/3    5.39/3    3.52/1*   7.06/2   10.44/4    9.03/2    5.54/4    3.43/4    4.50/3    6.35/2    6.54/3    1.51/1*   6.44/3    2.23/2    3.01/4    2.03/3  
                                         85.28/2   85.40/2  
                                          1.17/3    0.12/2  
  3 Žemlička Tomáš                 91.38  4.18/4    9.02/2   14.52/3   23.01/3   28.39/2   37.43/2   42.25/2   45.15/2   59.42/4   67.10/3   74.11/3   76.02/3   82.42/3   85.10/3   88.04/3   90.10/3  
    SK OB Chotěboř                        4.18/4    4.44/2    5.50/3    8.09/3    5.38/1*   9.04/3    4.42/1*   2.50/2   14.27/4    7.28/3    7.01/4    1.51/1*   6.40/2    2.28/3    2.54/3    2.06/4  
                                         91.26/3   91.38/3  
                                          1.16/2    0.12/2  
  4 Koutný Michal                  94.23  3.42/1*   9.56/4   16.05/4   25.58/4   32.43/4   45.16/4   50.26/4   53.33/4   58.00/3   69.05/4   74.47/4   77.28/4   84.24/4   87.58/4   90.51/4   92.45/4  
    OOB Třebíč                            3.42/1*   6.14/4    6.09/4    9.53/4    6.45/3   12.33/4    5.10/3    3.07/3    4.27/2   11.05/4    5.42/2    2.41/4    6.56/4    3.34/4    2.53/2    1.54/2  
                                         94.12/4   94.23/4  
                                          1.27/4    0.11/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C       12.7km  115m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-118     3-121     4-125     5-140     6-139     7-138     8-136     9-129    10-131    11-141    12-130    13-127    14-126    15-123    16-135   
                                      17-134    18-132    19-128    20-114    21-106    22-109    23-111    24-100   
  1 Prášil Marek                   69.49  2.51/1*   6.26/1*   8.52/1*  11.19/1*  13.31/1*  15.08/1*  15.53/1*  18.31/1*  23.31/1*  27.44/1*  30.37/1*  32.53/1*  37.56/1*  39.31/1*  43.42/1*  49.14/1* 
    OK Jihlava                            2.51/1*   3.35/3    2.26/4    2.27/3    2.12/5    1.37/4    0.45/3    2.38/4    5.00/1*   4.13/3    2.53/1*   2.16/11   5.03/2    1.35/2    4.11/1*   5.32/3  
                                         51.38/1*  53.49/1*  56.31/1*  62.17/1*  65.29/1*  67.23/1*  68.39/1*  69.34/1*  69.49/1* 
                                          2.24/6    2.11/3    2.42/7    5.46/1*   3.12/2    1.54/3    1.16/1*   0.55/2    0.15/9  
  2 Váňa Petr                      72.31  3.39/11   7.13/7    9.33/3   11.58/2   13.58/2   15.52/2   16.36/2   19.09/2   24.55/2   29.26/2   33.07/2   34.48/2   40.00/2   41.51/2   46.08/2   51.33/2  
    OOB TJ Turnov                         3.39/11   3.34/2    2.20/2    2.25/2    2.00/1*   1.54/10   0.44/2    2.33/3    5.46/9    4.31/6    3.41/21   1.41/1*   5.12/4    1.51/6    4.17/4    5.25/2  
                                         53.44/2   56.01/2   58.28/2   64.33/2   68.05/2   69.45/2   71.24/2   72.15/2   72.31/2  
                                          2.11/1*   2.17/4    2.27/3    6.05/3    3.32/4    1.40/1*   1.39/17   0.51/1*   0.16/14 
  3 Šurgan Štefan                  76.27  4.48/18   8.21/14  10.42/12  13.11/9   15.18/6   16.49/5   17.30/3   20.01/3   27.12/7   31.19/4   34.41/4   36.28/3   41.41/3   43.14/3   47.34/3   52.54/3  
    OOB TJ Turnov                         4.48/18   3.33/1*   2.21/3    2.29/4    2.07/4    1.31/1*   0.41/1*   2.31/1*   7.11/20   4.07/1*   3.22/16   1.47/3    5.13/5    1.33/1*   4.20/5    5.20/1* 
                                         55.17/3   57.41/3   60.19/3   66.16/3   69.32/3   73.50/3   75.15/3   76.12/3   76.27/3  
                                          2.23/5    2.24/6    2.38/5    5.57/2    3.16/3    4.18/23   1.25/9    0.57/3    0.15/9  
  4 Kořínek Jindřich               79.01  5.50/22   9.30/18  12.01/15  14.36/14  16.50/13  18.28/12  19.21/12  22.04/9   27.25/8   32.30/10  35.26/7   37.12/6   43.58/9   46.20/9   51.11/8   56.57/6  
    OOB TJ Turnov                         5.50/22   3.40/4    2.31/5    2.35/7    2.14/7    1.38/5    0.53/16   2.43/6    5.21/4    5.05/18   2.56/2    1.46/2    6.46/21   2.22/21   4.51/11   5.46/4  
                                         59.14/6   62.07/6   64.45/6   71.11/6   74.21/5   76.23/4   77.42/4   78.46/4   79.01/4  
                                          2.17/2    2.53/18   2.38/5    6.26/5    3.10/1*   2.02/6    1.19/3    1.04/10   0.15/9  
  5 Lauerman Jan                   79.07  5.20/19   9.06/15  12.12/16  15.24/17  17.28/15  19.00/14  19.49/14  22.20/13  27.37/9   32.23/8   35.30/9   37.21/7   42.38/4   44.37/4   48.48/4   55.42/4  
    OK Jihlava                            5.20/19   3.46/5    3.06/19   3.12/21   2.04/2    1.32/3    0.49/7    2.31/1*   5.17/3    4.46/12   3.07/5    1.51/4    5.17/6    1.59/10   4.11/1*   6.54/19 
                                         58.01/4   60.09/4   62.34/4   70.50/5   74.30/6   76.23/4   77.42/4   78.49/5   79.07/5  
                                          2.19/3    2.08/2    2.25/2    8.16/17   3.40/6    1.53/2    1.19/3    1.07/17   0.18/21 
  6 Hlaváč Jiří                    79.42  2.54/3    7.15/8    9.47/5   12.50/6   15.10/5   17.08/6   17.56/6   21.09/6   26.49/4   31.32/5   34.41/4   37.04/5   42.54/6   44.41/5   49.36/5   55.43/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.54/3    4.21/17   2.32/6    3.03/17   2.20/10   1.58/11   0.48/5    3.13/19   5.40/7    4.43/10   3.09/6    2.23/15   5.50/13   1.47/5    4.55/13   6.07/9  
                                         58.14/5   60.36/5   63.28/5   70.11/4   74.20/4   77.03/6   78.24/6   79.29/6   79.42/6  
                                          2.31/8    2.22/5    2.52/12   6.43/8    4.09/14   2.43/15   1.21/5    1.05/13   0.13/3  
  7 Krejsa Martin                  80.31  3.15/8    7.26/9   10.09/8   12.54/7   15.38/8   17.31/7   18.22/7   21.26/7   27.11/6   32.10/7   35.26/7   37.24/8   43.35/7   45.45/7   50.39/7   57.26/8  
    SK Chrast                             3.15/8    4.11/13   2.43/11   2.45/11   2.44/15   1.53/9    0.51/14   3.04/18   5.45/8    4.59/16   3.16/12   1.58/9    6.11/17   2.10/14   4.54/12   6.47/15 
                                         59.58/8   62.23/8   65.17/8   72.01/8   75.46/7   77.59/7   79.20/7   80.19/7   80.31/7  
                                          2.32/10   2.25/7    2.54/13   6.44/9    3.45/7    2.13/9    1.21/5    0.59/4    0.12/1* 
  8 Dvořáček Jiří                  81.52  2.51/1*   7.03/3    9.42/4   12.30/4   14.49/4   16.39/4   17.35/5   20.37/5   26.06/3   30.58/3   34.07/3   36.43/4   42.44/5   45.04/6   50.15/6   57.02/7  
    OOB Třebíč                            2.51/1*   4.12/14   2.39/9    2.48/13   2.19/9    1.50/8    0.56/18   3.02/16   5.29/6    4.52/14   3.09/6    2.36/22   6.01/16   2.20/18   5.11/15   6.47/15 
                                         59.47/7   62.14/7   64.58/7   71.37/7   76.17/8   79.13/8   80.37/8   81.38/8   81.52/8  
                                          2.45/16   2.27/9    2.44/8    6.39/7    4.40/22   2.56/18   1.24/8    1.01/7    0.14/5  
  9 Venhoda Milan                  82.48  3.39/11   7.42/11  10.15/9   13.26/10  16.14/12  18.25/11  19.14/11  22.04/9   28.03/10  32.28/9   35.40/10  37.58/9   43.39/8   46.13/8   51.12/9   57.53/9  
    OK Jihlava                            3.39/11   4.03/8    2.33/7    3.11/20   2.48/16   2.11/17   0.49/7    2.50/8    5.59/13   4.25/5    3.12/10   2.18/13   5.41/10   2.34/23   4.59/14   6.41/14 
                                         60.18/9   62.56/9   65.40/9   73.59/9   78.04/9   80.00/9   81.30/9   82.34/9   82.48/9  
                                          2.25/7    2.38/15   2.44/8    8.19/19   4.05/12   1.56/4    1.30/11   1.04/10   0.14/5  
 10 Kříž Lukáš                     83.39  6.21/27  10.35/21  13.55/21  16.36/21  18.57/20  20.55/19  21.45/18  24.38/17  30.24/16  35.14/15  38.34/13  40.34/13  46.32/13  48.53/14  53.41/14  60.21/13 
    OOB Třebíč                            6.21/27   4.14/16   3.20/21   2.41/9    2.21/11   1.58/11   0.50/11   2.53/10   5.46/9    4.50/13   3.20/13   2.00/10   5.58/15   2.21/19   4.48/10   6.40/12 
                                         62.53/13  65.26/14  68.23/13  75.12/12  78.51/11  80.56/10  82.26/10  83.26/10  83.39/10 
                                          2.32/10   2.33/11   2.57/15   6.49/10   3.39/5    2.05/7    1.30/11   1.00/6    0.13/3  
 11 Kříž Libor                     84.09  2.59/4    7.03/3   11.20/14  13.52/13  17.12/14  18.43/13  19.33/13  22.35/14  29.49/14  33.58/12  39.06/15  40.58/14  46.49/14  48.40/13  53.25/13  60.51/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.59/4    4.04/9    4.17/27   2.32/5    3.20/22   1.31/1*   0.50/11   3.02/16   7.14/21   4.09/2    5.08/27   1.52/5    5.51/14   1.51/6    4.45/9    7.26/22 
                                         63.10/14  65.16/13  67.39/11  75.55/13  79.40/13  81.36/12  82.52/11  83.53/11  84.09/11 
                                          2.19/3    2.06/1*   2.23/1*   8.16/17   3.45/7    1.56/4    1.16/1*   1.01/7    0.16/14 
 12 Jansa Jiří                     84.41  5.46/21  10.12/20  12.55/18  15.37/18  18.35/18  20.40/18  21.38/17  24.34/16  30.00/15  34.38/13  37.51/12  40.16/12  45.55/12  47.46/11  52.30/11  59.47/12 
    SK Chrast                             5.46/21   4.26/18   2.43/11   2.42/10   2.58/18   2.05/16   0.58/20   2.56/12   5.26/5    4.38/8    3.13/11   2.25/17   5.39/9    1.51/6    4.44/8    7.17/21 
                                         62.27/12  65.04/11  68.04/12  75.06/11  78.52/12  81.20/11  83.08/12  84.23/12  84.41/12 
                                          2.40/15   2.37/14   3.00/16   7.02/12   3.46/9    2.28/13   1.48/19   1.15/18   0.18/21 
 13 Matras Tomáš                   85.50  5.29/20   9.36/19  12.31/17  15.17/16  18.13/17  22.24/21  23.14/19  26.14/20  32.40/19  37.36/17  40.36/16  42.59/16  48.36/16  50.37/16  55.50/17  61.39/16 
    SK Chrast                             5.29/20   4.07/12   2.55/15   2.46/12   2.56/17   4.11/27   0.50/11   3.00/15   6.26/15   4.56/15   3.00/3    2.23/15   5.37/8    2.01/11   5.13/16   5.49/7  
                                         64.13/16  66.38/15  69.26/15  75.59/14  80.22/14  83.09/13  84.30/13  85.34/13  85.50/13 
                                          2.34/12   2.25/7    2.48/10   6.33/6    4.23/19   2.47/16   1.21/5    1.04/10   0.16/14 
 14 Hübner Jan                     86.22  3.02/6    7.04/5   10.06/7   12.39/5   16.05/11  18.04/10  18.52/10  22.05/11  28.40/12  33.22/11  36.42/11  39.17/11  44.34/10  47.50/12  53.14/12  59.18/11 
    SK OB Chotěboř                        3.02/6    4.02/7    3.02/17   2.33/6    3.26/24   1.59/15   0.48/5    3.13/19   6.35/16   4.42/9    3.20/13   2.35/21   5.17/6    3.16/25   5.24/17   6.04/8  
                                         61.49/11  65.14/12  69.12/14  77.13/15  81.14/15  83.31/14  85.03/14  86.05/14  86.22/14 
                                          2.31/8    3.25/23   3.58/22   8.01/15   4.01/11   2.17/10   1.32/14   1.02/9    0.17/20 
 15 Rajnošek Matěj                 86.25  2.59/4    6.46/2    9.26/2   12.05/3   14.19/3   16.36/3   17.32/4   20.28/4   27.03/5   31.48/6   35.10/6   38.11/10  44.50/11  46.51/10  51.27/10  58.20/10 
    SK OS Nové Město n. M.                2.59/4    3.47/6    2.40/10   2.39/8    2.14/7    2.17/20   0.56/18   2.56/12   6.35/16   4.45/11   3.22/16   3.01/26   6.39/20   2.01/11   4.36/7    6.53/18 
                                         61.09/10  63.44/10  66.40/10  74.15/10  78.13/10  83.33/15  85.04/15  86.09/15  86.25/15 
                                          2.49/19   2.35/12   2.56/14   7.35/14   3.58/10   5.20/26   1.31/13   1.05/13   0.16/14 
 16 Chaloupka Martin               91.03  3.26/9    7.38/10  10.32/11  13.36/11  15.59/9   17.44/8   18.44/8   21.42/8   28.32/11  38.25/19  41.35/18  43.28/17  49.15/17  51.26/17  57.05/18  64.13/18 
    SK Chrast                             3.26/9    4.12/14   2.54/14   3.04/18   2.23/12   1.45/6    1.00/21   2.58/14   6.50/18   9.53/27   3.10/9    1.53/6    5.47/12   2.11/16   5.39/19   7.08/20 
                                         67.01/18  69.56/17  74.00/18  80.55/17  85.15/17  88.11/16  89.43/16  90.48/16  91.03/16 
                                          2.48/17   2.55/20   4.04/24   6.55/11   4.20/18   2.56/18   1.32/14   1.05/13   0.15/9  
 17 Šťastný Karel                  92.13  3.02/6    7.08/6   10.04/6   13.01/8   15.37/7   17.52/9   18.45/9   22.09/12  29.48/13  35.07/14  38.48/14  41.18/15  47.46/15  49.52/15  55.34/15  62.12/17 
    SK OB Chotěboř                        3.02/6    4.06/10   2.56/16   2.57/16   2.36/14   2.15/18   0.53/16   3.24/22   7.39/24   5.19/20   3.41/21   2.30/19   6.28/19   2.06/13   5.42/20   6.38/10 
                                         65.10/17  68.01/16  71.11/16  80.27/16  85.01/16  89.07/17  90.35/17  91.51/17  92.13/17 
                                          2.58/20   2.51/17   3.10/17   9.16/23   4.34/20   4.06/21   1.28/10   1.16/19   0.22/27 
 18 Baier Martin                   93.00  5.50/22  23.56/28  26.11/28  28.30/28  30.36/28  33.39/28  34.31/28  37.09/28  42.13/27  46.36/26  49.37/26  51.30/26  56.17/23  58.13/22  62.46/22  68.33/19 
    OOB TJ Turnov                         5.50/22  18.06/28   2.15/1*   2.19/1*   2.06/3    3.03/25   0.52/15   2.38/4    5.04/2    4.23/4    3.01/4    1.53/6    4.47/1*   1.56/9    4.33/6    5.47/5  
                                         71.09/19  73.39/19  76.12/19  82.20/18  87.13/18  89.20/18  91.39/18  92.44/18  93.00/18 
                                          2.36/14   2.30/10   2.33/4    6.08/4    4.53/23   2.07/8    2.19/24   1.05/13   0.16/14 
 19 Jirků Roman                    95.49  3.47/14   7.53/12  10.28/10  13.51/12  16.04/10  19.38/15  20.45/15  23.36/15  31.38/17  37.21/16  41.06/17  44.50/19  49.58/18  51.34/18  55.46/16  61.34/15 
    OK Jihlava                            3.47/14   4.06/10   2.35/8    3.23/24   2.13/6    3.34/26   1.07/25   2.51/9    8.02/26   5.43/21   3.45/23   3.44/28   5.08/3    1.36/3    4.12/3    5.48/6  
                                         64.08/15  70.44/18  73.57/17  83.04/19  87.19/19  91.43/19  93.52/19  95.33/19  95.49/19 
                                          2.34/12   6.36/28   3.13/18   9.07/21   4.15/16   4.24/24   2.09/23   1.41/23   0.16/14 
 20 Píro Matěj                     96.45  4.24/16   9.18/17  13.27/20  16.18/19  18.52/19  20.39/17  23.25/20  26.08/19  33.59/20  38.33/20  42.06/19  44.22/18  50.08/19  56.57/21  62.32/20  69.19/21 
    OOB Třebíč                            4.24/16   4.54/22   4.09/26   2.51/15   2.34/13   1.47/7    2.46/28   2.43/6    7.51/25   4.34/7    3.33/20   2.16/11   5.46/11   6.49/28   5.35/18   6.47/15 
                                         72.34/21  75.40/21  78.59/21  87.14/21  91.26/21  93.55/20  95.32/20  96.31/20  96.45/20 
                                          3.15/23   3.06/21   3.19/19   8.15/16   4.12/15   2.29/14   1.37/16   0.59/4    0.14/5  
 21 Zháňal Jan                     99.50  3.40/13  11.23/23  14.08/22  16.57/22  20.15/22  26.04/25  27.10/25  30.32/25  36.21/25  42.11/23  45.43/23  48.26/23  54.40/22  56.25/20  62.34/21  69.14/20 
    OOB Třebíč                            3.40/13   7.43/27   2.45/13   2.49/14   3.18/21   5.49/28   1.06/24   3.22/21   5.49/11   5.50/22   3.32/19   2.43/23   6.14/18   1.45/4    6.09/22   6.40/12 
                                         72.02/20  74.38/20  77.29/20  85.01/20  89.09/20  95.32/21  97.33/21  99.36/21  99.50/21 
                                          2.48/17   2.36/13   2.51/11   7.32/13   4.08/13   6.23/27   2.01/22   2.03/27   0.14/5  
 22 Čejka Tomáš                   105.58  3.26/9    8.10/13  11.14/13  14.42/15  18.02/16  20.19/16  21.08/16  24.52/18  32.06/18  38.03/18  45.27/22  47.53/22  56.37/24  58.59/24  67.18/26  75.34/25 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.26/9    4.44/20   3.04/18   3.28/26   3.20/22   2.17/20   0.49/7    3.44/24   7.14/21   5.57/23   7.24/28   2.26/18   8.44/28   2.22/21   8.19/27   8.16/24 
                                         78.34/24  81.28/24  85.02/24  95.43/24 100.22/23 102.40/23 104.25/22 105.43/22 105.58/22 
                                          3.00/21   2.54/19   3.34/20  10.41/25   4.39/21   2.18/11   1.45/18   1.18/20   0.15/9  
 23 Kuban Michal                  106.24  6.09/25  11.38/24  15.02/24  19.08/25  26.09/27  28.07/26  28.56/26  33.07/27  39.28/26  44.42/25  47.51/25  50.25/24  57.16/25  59.28/25  66.31/23  73.09/23 
    SK Chrast                             6.09/25   5.29/24   3.24/22   4.06/27   7.01/28   1.58/11   0.49/7    4.11/28   6.21/14   5.14/19   3.09/6    2.34/20   6.51/22   2.12/17   7.03/25   6.38/10 
                                         76.45/23  79.31/23  84.58/23  93.21/22  97.40/22 100.07/22 104.27/23 106.06/23 106.24/23 
                                          3.36/24   2.46/16   5.27/26   8.23/20   4.19/17   2.27/12   4.20/28   1.39/22   0.18/21 
 24 Slabý Jan                     110.17  6.11/26  10.50/22  14.21/23  17.41/23  20.40/23  22.55/22  24.09/22  28.07/22  35.28/22  43.04/24  47.18/24  50.52/25  58.08/26  60.29/26  66.52/25  75.00/24 
    TJ Zhoř                               6.11/26   4.39/19   3.31/23   3.20/23   2.59/19   2.15/18   1.14/26   3.58/27   7.21/23   7.36/26   4.14/24   3.34/27   7.16/24   2.21/19   6.23/23   8.08/23 
                                         78.44/25  82.04/25  86.05/25  95.18/23 101.24/24 104.16/24 108.15/24 109.56/24 110.17/24 
                                          3.44/26   3.20/22   4.01/23   9.13/22   6.06/26   2.52/17   3.59/27   1.41/23   0.21/26 
 25 Hájek Jakub                   111.05  7.16/28  12.09/27  16.09/26  19.33/26  23.34/25  25.32/24  26.19/24  29.12/24  35.03/21  41.20/22  44.41/21  47.02/21  53.56/20  56.06/19  61.51/19  71.16/22 
    SK OB Chotěboř                        7.16/28   4.53/21   4.00/25   3.24/25   4.01/26   1.58/11   0.47/4    2.53/10   5.51/12   6.17/24   3.21/15   2.21/14   6.54/23   2.10/14   5.45/21   9.25/25 
                                         74.53/22  78.48/22  82.36/22  95.48/25 102.13/25 106.21/25 108.43/25 110.33/25 111.05/25 
                                          3.37/25   3.55/25   3.48/21  13.12/27   6.25/28   4.08/22   2.22/25   1.50/26   0.32/28 
 26 Kubíček Zdeněk                121.54  4.43/17  11.56/26  16.25/27  20.35/27  25.37/26  28.12/27  29.17/27  32.49/26  44.13/28  50.43/28  55.20/28  58.16/28  66.59/28  69.52/28  78.16/28  88.00/28 
    OOB TJ Turnov                         4.43/17   7.13/26   4.29/28   4.10/28   5.02/27   2.35/23   1.05/23   3.32/23  11.24/28   6.30/25   4.37/25   2.56/25   8.43/27   2.53/24   8.24/28   9.44/26 
                                         91.13/28  95.11/28  99.15/27 108.55/26 113.58/26 117.09/26 120.01/26 121.42/26 121.54/26 
                                          3.13/22   3.58/26   4.04/24   9.40/24   5.03/24   3.11/20   2.52/26   1.41/23   0.12/1* 
 27 Štěpánek Milan                126.00  4.00/15   9.13/16  13.05/19  16.21/20  19.25/21  22.11/20  23.26/21  27.23/21  36.16/24  46.42/27  51.19/27  54.04/27  62.39/27  66.56/27  73.58/27  83.56/27 
    SK Hlinsko                            4.00/15   5.13/23   3.52/24   3.16/22   3.04/20   2.46/24   1.15/27   3.57/26   8.53/27  10.26/28   4.37/25   2.45/24   8.35/26   4.17/27   7.02/24   9.58/27 
                                         87.40/27  91.21/27  99.31/28 112.11/28 117.35/28 122.24/27 124.13/27 125.41/27 126.00/27 
                                          3.44/26   3.41/24   8.10/28  12.40/26   5.24/25   4.49/25   1.49/20   1.28/21   0.19/24 
 28 Záhorec Matouš                140.00  5.58/24  11.43/25  15.02/24  18.07/24  21.57/24  24.15/23  25.19/23  29.04/23  36.14/23  41.13/21  44.36/20  46.31/20  54.14/21  58.30/23  66.41/24  78.20/26 
    SK Chrast                             5.58/24   5.45/25   3.19/20   3.05/19   3.50/25   2.18/22   1.04/22   3.45/25   7.10/19   4.59/16   3.23/18   1.55/8    7.43/25   4.16/26   8.11/26  11.39/28 
                                         82.09/26  86.16/26  91.56/26 110.07/27 116.27/27 131.19/28 133.19/28 139.41/28 140.00/28 
                                          3.49/28   4.07/27   5.40/27  18.11/28   6.20/27  14.52/28   2.00/21   6.22/28   0.19/24 
    Čejka Michal               DISK       7.11/    12.42/    16.48/    21.25/    24.37/    27.30/    28.31/    33.51/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              7.11/     5.31/     4.06/     4.37/     3.12/     2.53/     1.01/     5.20/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /    57.03/    57.24/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /     0.21/   
    Kratochvíl Jan             DISK      18.00/    23.56/    28.47/    34.11/    37.17/    39.28/    41.20/    45.13/    55.34/    64.02/    69.59/    76.16/    85.50/    92.06/   100.40/   109.32/   
    OOB Třebíč                           18.00/     5.56/     4.51/     5.24/     3.06/     2.11/     1.52/     3.53/    10.21/     8.28/     5.57/     6.17/     9.34/     6.16/     8.34/     8.52/   
                                              /   123.58/         /         /         /         /         /   153.02/   153.36/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /     0.34/   
    Fiala Martin               DISK       3.53/     8.34/    11.48/    15.00/    18.02/    21.03/    24.29/         /         /         /         /         /         /         /    28.28/         /   
    OOB Třebíč                            3.53/     4.41/     3.14/     3.12/     3.02/     3.01/     3.26/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /    33.48/    38.11/    40.24/    42.02/    43.16/    43.33/   
                                              /         /         /         /     4.23/     2.13/     1.38/     1.14/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        7.4km   50m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-117     3-115     4-116     5-123     6-136     7-135     8-134     9-132    10-129    11-128    12-121    13-106    14-111    15-100   
  1 Harazin Martin                 53.53  3.47/2    6.44/2   10.05/2   11.13/2   14.04/2   20.07/1*  22.49/1*  25.39/1*  28.33/1*  31.58/1*  36.32/1*  41.28/1*  48.26/1*  52.16/1*  53.33/1*  53.53/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.47/2    2.57/2    3.21/1*   1.08/2    2.51/6    6.03/2    2.42/3    2.50/1*   2.54/1*   3.25/1*   4.34/3    4.56/2    6.58/2    3.50/2    1.17/6    0.20/17 
  2 Prošek Michal                  54.10  3.18/1*   6.00/1*  10.00/1*  11.04/1*  13.24/1*  21.32/2   24.05/2   26.57/2   30.18/2   33.53/2   37.43/2   42.26/2   49.12/2   52.42/2   53.57/2   54.10/2  
    OK Jihlava                            3.18/1*   2.42/1*   4.00/2    1.04/1*   2.20/1*   8.08/12   2.33/1*   2.52/2    3.21/5    3.35/2    3.50/1*   4.43/1*   6.46/1*   3.30/1*   1.15/5    0.13/1* 
  3 Věžník Roman                   57.57  4.41/7    7.56/5   12.25/3   13.44/3   16.32/3   22.18/3   24.58/3   28.07/3   31.24/3   34.59/3   39.32/3   45.08/3   52.18/3   56.33/3   57.40/3   57.57/3  
    OOB Třebíč                            4.41/7    3.15/4    4.29/3    1.19/5    2.48/3    5.46/1*   2.40/2    3.09/3    3.17/3    3.35/2    4.33/2    5.36/3    7.10/3    4.15/3    1.07/2    0.17/8  
  4 Klumpar Jiří                   72.47  5.17/9    8.30/7   18.52/13  20.34/13  24.01/10  30.26/7   33.17/6   36.59/5   40.36/5   44.32/5   50.26/5   57.54/5   66.39/5   71.16/5   72.29/4   72.47/4  
    SK Chrast                             5.17/9    3.13/3   10.22/20   1.42/12   3.27/11   6.25/4    2.51/4    3.42/9    3.37/8    3.56/4    5.54/13   7.28/10   8.45/7    4.37/4    1.13/4    0.18/12 
  5 Pospíšil Jiří                  73.08  4.15/4    7.51/4   13.03/5   14.17/5   16.49/4   23.01/4   26.02/4   29.41/4   32.41/4   37.46/4   50.21/4   56.07/4   65.16/4   71.11/4   72.50/5   73.08/5  
    TJ Spartak 1. Brněnská                4.15/4    3.36/6    5.12/8    1.14/3    2.32/2    6.12/3    3.01/6    3.39/6    3.00/2    5.05/15  12.35/22   5.46/4    9.09/10   5.55/9    1.39/10   0.18/12 
  6 Vacek Karel                    79.08  4.20/5    8.41/8   13.40/6   15.41/6   19.30/5   29.26/6   33.32/7   38.09/7   42.00/7   46.44/7   52.31/7   59.59/6   70.27/6   77.08/6   78.53/6   79.08/6  
    SK Chrast                             4.20/5    4.21/14   4.59/7    2.01/17   3.49/13   9.56/14   4.06/19   4.37/17   3.51/9    4.44/11   5.47/11   7.28/10  10.28/18   6.41/13   1.45/17   0.15/4  
  7 Dvořáček Jan                   81.23  4.02/3    8.28/6   20.19/15  21.44/15  25.57/15  32.39/9   36.04/8   39.30/8   43.05/8   47.54/8   53.32/8   62.24/7   70.34/7   79.04/7   81.00/7   81.23/7  
    OOB Třebíč                            4.02/3    4.26/15  11.51/22   1.25/8    4.13/18   6.42/7    3.25/11   3.26/4    3.35/7    4.49/12   5.38/9    8.52/17   8.10/4    8.30/20   1.56/19   0.23/20 
  8 Švec Jiří                      82.14 11.51/20  16.05/19  23.28/20  25.06/20  28.12/17  35.59/15  39.24/12  43.50/13  47.55/13  53.05/12  59.25/13  66.03/10  74.56/9   80.16/8   81.58/8   82.14/8  
    SK Chrast                            11.51/20   4.14/10   7.23/16   1.38/11   3.06/9    7.47/10   3.25/11   4.26/15   4.05/13   5.10/17   6.20/14   6.38/5    8.53/8    5.20/6    1.42/14   0.16/7  
  9 Hojný Jaroslav                 82.38  7.10/15  12.29/16  18.40/12  20.05/12  24.59/12  36.46/16  40.02/15  43.42/12  47.01/11  52.05/11  57.27/11  64.40/9   73.11/8   80.54/9   82.06/9   82.38/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           7.10/15   5.19/20   6.11/10   1.25/8    4.54/21  11.47/19   3.16/10   3.40/7    3.19/4    5.04/14   5.22/6    7.13/8    8.31/6    7.43/17   1.12/3    0.32/22 
 10 Kuban Jiří                     83.41  4.26/6    7.46/3   12.37/4   13.56/4   31.37/20  38.19/18  41.31/17  45.12/16  49.49/17  54.08/15  59.46/14  67.55/12  77.20/12  81.57/10  83.27/10  83.41/10 
    SK Chrast                             4.26/6    3.20/5    4.51/4    1.19/5   17.41/22   6.42/7    3.12/8    3.41/8    4.37/17   4.19/5    5.38/9    8.09/14   9.25/11   4.37/4    1.30/8    0.14/3  
 11 Nováček Radek                  84.49  6.55/13  11.00/11  18.16/11  19.39/10  22.33/7   34.24/10  37.29/10  41.39/10  46.00/10  50.54/10  57.20/10  67.32/11  77.16/11  82.52/11  84.34/11  84.49/11 
    OOB Třebíč                            6.55/13   4.05/7    7.16/15   1.23/7    2.54/7   11.51/20   3.05/7    4.10/11   4.21/15   4.54/13   6.26/16  10.12/19   9.44/12   5.36/8    1.42/14   0.15/4  
 12 Čech Jiří                      86.13  5.08/8    9.19/9   16.59/8   18.36/7   22.38/8   29.17/5   32.47/5   37.05/6   40.58/6   45.22/6   50.41/6   64.23/8   76.34/10  83.43/12  85.56/12  86.13/12 
    OK Jihlava                            5.08/8    4.11/9    7.40/18   1.37/10   4.02/17   6.39/6    3.30/14   4.18/13   3.53/11   4.24/6    5.19/4   13.42/20  12.11/19   7.09/15   2.13/20   0.17/8  
 13 Havlena Martin                 87.35  9.53/19  14.03/18  21.18/17  22.32/16  25.21/13  37.37/17  40.50/16  44.38/15  49.16/15  53.47/13  59.06/12  68.50/13  79.16/13  86.06/13  87.08/13  87.35/13 
    OK Jihlava                            9.53/19   4.10/8    7.15/14   1.14/3    2.49/4   12.16/22   3.13/9    3.48/10   4.38/18   4.31/8    5.19/4    9.44/18  10.26/16   6.50/14   1.02/1*   0.27/21 
 14 Štefan Petr                    88.08 13.27/21  17.47/20  22.44/19  24.40/18  28.34/18  38.33/19  42.29/18  47.12/19  51.04/18  55.45/18  61.35/16  69.04/15  79.31/14  86.11/14  87.55/14  88.08/14 
    SK Chrast                            13.27/21   4.20/13   4.57/6    1.56/15   3.54/15   9.59/15   3.56/18   4.43/19   3.52/10   4.41/10   5.50/12   7.29/12  10.27/17   6.40/12   1.44/16   0.13/1* 
 15 Vacek Milan                    89.51  6.19/11  11.16/12  19.08/14  21.24/14  25.50/14  35.21/14  40.01/14  45.29/17  49.45/16  55.07/17  60.43/15  68.54/14  81.30/15  87.52/15  89.32/15  89.51/15 
    OK Jihlava                            6.19/11   4.57/19   7.52/19   2.16/21   4.26/19   9.31/13   4.40/20   5.28/21   4.16/14   5.22/19   5.36/8    8.11/15  12.36/20   6.22/11   1.40/11   0.19/15 
 16 Frýba Robert                   90.30  7.02/14  11.16/12  17.57/10  20.04/11  24.50/11  35.01/13  39.43/13  44.02/14  48.38/14  53.58/14  62.18/17  70.15/16  83.02/17  88.33/16  90.13/16  90.30/16 
    OK Jihlava                            7.02/14   4.14/10   6.41/13   2.07/19   4.46/20  10.11/17   4.42/21   4.19/14   4.36/16   5.20/18   8.20/20   7.57/13  12.47/21   5.31/7    1.40/11   0.17/8  
 17 Hanousek Martin                91.12  7.15/16  12.00/15  22.34/18  24.49/19  28.37/19  39.23/20  42.50/19  47.02/18  52.47/19  58.21/19  64.42/18  73.02/18  83.03/18  89.17/17  90.57/17  91.12/17 
    SK OB Chotěboř                        7.15/16   4.45/17  10.34/21   2.15/20   3.48/12  10.46/18   3.27/13   4.12/12   5.45/21   5.34/20   6.21/15   8.20/16  10.01/13   6.14/10   1.40/11   0.15/4  
 18 Šťastný Jan                    93.13  7.24/17  11.51/14  16.42/7   18.38/8   22.32/6   32.31/8   36.23/9   41.07/9   45.06/9   49.37/9   57.04/9   73.00/17  83.01/16  90.38/18  92.56/18  93.13/18 
    SK OB Chotěboř                        7.24/17   4.27/16   4.51/4    1.56/15   3.54/15   9.59/15   3.52/17   4.44/20   3.59/12   4.31/8    7.27/18  15.56/21  10.01/13   7.37/16   2.18/21   0.17/8  
 19 Klusáček Luděk                 96.16  6.19/11  24.11/21  30.21/21  32.23/21  35.25/21  43.26/21  47.04/20  53.17/20  58.09/20  62.33/20  70.07/20  77.04/20  86.07/19  94.05/19  95.57/19  96.16/19 
    SK OB Chotěboř                        6.19/11  17.52/22   6.10/9    2.02/18   3.02/8    8.01/11   3.38/15   6.13/22   4.52/20   4.24/6    7.34/19   6.57/7    9.03/9    7.58/19   1.52/18   0.19/15 
 20 Vacek František               130.37 63.01/22  67.18/22  73.41/22  75.32/22  78.21/22  84.51/22  87.50/22  91.20/22  94.45/22  99.53/22 105.17/22 112.32/22 120.55/22 128.52/22 130.19/21 130.37/21 
    SK Chrast                            63.01/22   4.17/12   6.23/11   1.51/14   2.49/4    6.30/5    2.59/5    3.30/5    3.25/6    5.08/16   5.24/7    7.15/9    8.23/5    7.57/18   1.27/7    0.18/12 
 21 Bartůšek Martin               130.58  6.12/10  10.57/10  17.32/9   19.21/9   22.46/9   34.41/12  52.02/21  56.39/21  67.11/21  80.52/21  87.23/21 105.21/21 115.44/21 127.44/21 130.36/22 130.58/22 
    OK Jihlava                            6.12/10   4.45/17   6.35/12   1.49/13   3.25/10  11.55/21  17.21/22   4.37/17  10.32/22  13.41/22   6.31/17  17.58/22  10.23/15  12.00/22   2.52/22   0.22/19 
    Krtička Milan              DISK      25.16/    31.59/    67.46/    70.45/    85.22/    92.10/    95.14/   101.55/         /         /         /   159.42/   169.33/   181.46/   184.31/   184.52/   
    KOS TJ Tesla Brno                    25.16/     6.43/    35.47/     2.59/    14.37/     6.48/     3.04/     6.41/         /         /         /         /     9.51/    12.13/     2.45/     0.21/   
 23 Nechuta Milan             MS   98.29  7.33/18  13.26/17  20.50/16  23.14/17  27.06/16  34.40/11  38.20/11  42.46/11  47.28/12  54.30/16  66.26/19  73.12/19  87.33/20  96.33/20  98.08/20  98.29/20 
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.33/18   5.53/21   7.24/17   2.24/22   3.52/14   7.34/9    3.40/16   4.26/15   4.42/19   7.02/21  11.56/21   6.46/6   14.21/22   9.00/21   1.35/9    0.21/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         9.6km   50m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-114     3-121     4-119     5-120     6-127     7-130     8-141     9-131    10-133    11-129    12-128    13-137    14-136    15-138    16-139   
                                      17-125    18-105    19-106    20-109    21-111    22-100   
  1 Voborník Petr                  63.22  3.33/8    7.16/2   11.05/2   15.22/2   16.41/2   21.54/2   28.43/2   31.07/2   34.30/2   37.02/2   41.01/1*  45.11/1*  48.12/1*  51.11/1*  54.19/1*  55.18/1* 
    SK OB Chotěboř                        3.33/8    3.43/2    3.49/4    4.17/1*   1.19/2    5.13/1*   6.49/3    2.24/4    3.23/1*   2.32/3    3.59/2    4.10/1*   3.01/3    2.59/1*   3.08/2    0.59/8  
                                         56.59/1*  62.09/1*  64.00/1*  66.15/1*  67.47/1*  69.05/1*  69.22/1* 
                                          1.41/2    5.10/2    1.51/1*   2.15/1*   1.32/2    1.18/4    0.17/6  
  2 Nešpor Jan                     68.15  4.03/10   7.59/7   11.08/3   15.42/3   16.56/3   22.30/3   29.20/3   31.29/3   35.09/3   38.02/3   42.40/3   47.39/3   50.14/3   53.50/2   57.25/2   58.14/2  
    OOB Třebíč                            4.03/10   3.56/3    3.09/1*   4.34/5    1.14/1*   5.34/5    6.50/4    2.09/2    3.40/3    2.53/9    4.38/7    4.59/5    2.35/1*   3.36/5    3.35/7    0.49/1* 
                                         60.04/2   66.24/2   68.30/2   71.11/2   72.51/2   74.11/2   74.26/2  
                                          1.50/6    6.20/8    2.06/5    2.41/4    1.40/3    1.20/6    0.15/2  
  3 Kubičko Petr                   69.04  6.44/13  10.02/11  14.36/10  18.53/8   20.37/9   26.01/9   32.35/8   34.43/5   38.24/5   41.14/5   45.06/4   51.03/5   54.18/4   57.17/4   60.21/4   61.17/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.44/13   3.18/1*   4.34/8    4.17/1*   1.44/8    5.24/3    6.34/1*   2.08/1*   3.41/4    2.50/8    3.52/1*   5.57/14   3.15/7    2.59/1*   3.04/1*   0.56/6  
                                         63.02/4   68.11/3   70.04/3   72.19/3   73.48/3   75.03/3   75.18/3  
                                          1.45/4    5.09/1*   1.53/2    2.15/1*   1.29/1*   1.15/3    0.15/2  
  4 Parkán Jiří                    69.53  1.42/1*   6.30/1*   9.39/1*  14.02/1*  15.36/1*  21.19/1*  27.58/1*  30.10/1*  34.06/1*  36.31/1*  41.42/2   46.27/2   49.33/2   54.01/3   57.42/3   60.04/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.42/1*   4.48/8    3.09/1*   4.23/3    1.34/6    5.43/8    6.39/2    2.12/3    3.56/6    2.25/1*   5.11/12   4.45/2    3.06/5    4.28/8    3.41/8    2.22/13 
                                         61.54/3   68.21/4   70.21/4   73.28/4   75.53/4   77.11/4   77.27/4  
                                          1.50/6    6.27/10   2.00/4    3.07/8    2.25/9    1.18/4    0.16/5  
  5 Beneš Jan                      72.13  3.03/5    7.22/3   11.16/4   16.03/4   17.32/4   23.52/5   31.04/4   34.23/4   38.06/4   41.04/4   45.30/5   50.35/4        /    57.38/5   61.08/5   62.05/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.03/5    4.19/5    3.54/6    4.47/7    1.29/5    6.20/11   7.12/8    3.19/10   3.43/5    2.58/10   4.26/5    5.05/6        /         /     3.30/6    0.57/7  
                                         63.53/5   69.43/5   71.36/5   75.58/6   77.48/5   78.59/5   79.16/5  
                                          1.48/5    5.50/4    1.53/2    4.22/13   1.50/5    1.11/2    0.17/6  
  6 Orany Tomáš                    73.30  2.01/2    7.55/6   12.55/8   17.23/7   19.50/6   25.26/6   32.22/6   34.52/6   39.02/6   41.29/6   46.15/6   51.42/7        /    58.42/7   62.00/7   62.54/7  
    OK Jihlava                            2.01/2    5.54/12   5.00/10   4.28/4    2.27/12   5.36/6    6.56/5    2.30/5    4.10/8    2.27/2    4.46/11   5.27/10       /         /     3.18/3    0.54/3  
                                         64.31/7   70.42/6   73.09/6   75.30/5   78.48/7   80.12/7   80.30/7  
                                          1.37/1*   6.11/7    2.27/8    2.21/3    3.18/13   1.24/10   0.18/9  
  7 Suk Jiří                       73.40  3.33/8    8.17/9   14.12/9   18.54/9   20.15/8   25.29/7   32.26/7   35.51/8   40.05/8   42.44/9   46.52/8   52.09/8   55.14/5   58.14/6   61.41/6   62.44/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.33/8    4.44/7    5.55/13   4.42/6    1.21/3    5.14/2    6.57/6    3.25/11   4.14/9    2.39/6    4.08/4    5.17/8    3.05/4    3.00/3    3.27/5    1.03/9  
                                         64.26/6   70.50/7   73.21/7   76.19/7   78.07/6   79.28/6   79.45/6  
                                          1.42/3    6.24/9    2.31/9    2.58/6    1.48/4    1.21/7    0.17/6  
  8 Rachůnek Stanislav             74.19  2.52/4    8.19/10  12.03/6   17.05/6   19.57/7   25.29/7   33.07/9   35.51/8   40.05/8   42.43/8   47.24/9   52.13/9        /    60.21/9   64.22/8   65.16/8  
    OK Jihlava                            2.52/4    5.27/11   3.44/3    5.02/10   2.52/14   5.32/4    7.38/10   2.44/6    4.14/9    2.38/5    4.41/9    4.49/4        /         /     4.01/10   0.54/3  
                                         67.14/8   73.13/8   75.23/8   78.06/8   80.46/8   82.07/8   82.27/8  
                                          1.58/9    5.59/5    2.10/7    2.43/5    2.40/12   1.21/7    0.20/11 
  9 Žanda Jan                      75.52  3.22/7    7.33/4   11.25/5   16.16/5   18.11/5   23.48/4   31.46/5   35.45/7   39.22/7   41.59/7   46.38/7   51.26/6        /    60.13/8   65.43/9   66.38/9  
    SK OB Chotěboř                        3.22/7    4.11/4    3.52/5    4.51/9    1.55/10   5.37/7    7.58/12   3.59/12   3.37/2    2.37/4    4.39/8    4.48/3        /         /     5.30/13   0.55/5  
                                         68.51/9   74.57/10  77.29/10  81.15/10  83.20/10  84.24/10  84.39/10 
                                          2.13/12   6.06/6    2.32/10   3.46/12   2.05/7    1.04/1*   0.15/2  
 10 Petráček Aleš                  78.02  5.46/12  10.38/12  14.36/10  19.24/10  21.41/10  28.07/10  35.08/10  39.24/11  44.11/10  47.22/11  51.23/10  57.16/11  60.14/6   63.20/10  66.43/10  67.36/10 
    OK Jihlava                            5.46/12   4.52/9    3.58/7    4.48/8    2.17/11   6.26/12   7.01/7    4.16/13   4.47/12   3.11/13   4.01/3    5.53/13   2.58/2    3.06/4    3.23/4    0.53/2  
                                         69.31/10  74.53/9   77.02/9   80.01/9   82.28/9   83.52/9   84.06/9  
                                          1.55/8    5.22/3    2.09/6    2.59/7    2.27/10   1.24/10   0.14/1* 
 11 Karásek Luděk                  83.00  2.51/3    8.04/8   12.45/7   19.33/11  22.08/11  28.15/11  35.43/11  38.51/10  44.11/10  47.10/10  51.54/11  57.07/10  60.57/7   65.33/11  70.05/11  71.48/11 
    SK OB Chotěboř                        2.51/3    5.13/10   4.41/9    6.48/14   2.35/13   6.07/9    7.28/9    3.08/8    5.20/13   2.59/11   4.44/10   5.13/7    3.50/9    4.36/9    4.32/12   1.43/11 
                                         74.00/11  80.53/11  83.45/11  87.10/11  89.31/11  91.06/11  91.26/11 
                                          2.12/11   6.53/12   2.52/12   3.25/11   2.21/8    1.35/12   0.20/11 
 12 Záhorec František              91.37  3.03/5    7.37/5   16.13/12  22.17/12  23.53/12  30.11/12  39.35/12  42.23/12  46.26/12  49.26/12  57.28/12  62.46/12  66.31/8   70.45/12  75.00/12  76.50/12 
    SK Chrast                             3.03/5    4.34/6    8.36/14   6.04/12   1.36/7    6.18/10   9.24/13   2.48/7    4.03/7    3.00/12   8.02/14   5.18/9    3.45/8    4.14/7    4.15/11   1.50/12 
                                         80.53/12  88.34/12  91.43/12  95.03/12  97.41/12  99.18/12  99.36/12 
                                          4.03/14   7.41/14   3.09/14   3.20/10   2.38/11   1.37/13   0.18/9  
 13 Kafka Václav                  100.16 11.20/14  18.11/14  23.30/14  29.47/14  31.10/14  38.40/14  48.17/14  51.28/14  57.24/14  60.10/14  64.47/14  70.15/14  73.27/10  77.22/14  81.16/13  85.33/14 
    OK Jihlava                           11.20/14   6.51/13   5.19/11   6.17/13   1.23/4    7.30/13   9.37/14   3.11/9    5.56/14   2.46/7    4.37/6    5.28/11   3.12/6    3.55/6    3.54/9    4.17/14 
                                         87.31/13  94.17/13  97.07/13 100.20/13 105.25/13 107.03/13 107.23/13 
                                          1.58/9    6.46/11   2.50/11   3.13/9    5.05/14   1.38/14   0.20/11 
 14 Hulsey Keith                  102.53  4.29/11  11.38/13  17.32/13  22.53/13  24.43/13  34.05/13  41.59/13  46.17/13  50.42/13  53.57/13  59.53/13  65.40/13  70.51/9   75.45/13  83.35/14  84.50/13 
    KOS TJ Tesla Brno                     4.29/11   7.09/14   5.54/12   5.21/11   1.50/9    9.22/14   7.54/11   4.18/14   4.25/11   3.15/14   5.56/13   5.47/12   5.11/10   4.54/10   7.50/14   1.15/10 
                                         87.38/14  95.11/14  98.04/14 109.17/14 111.16/14 112.37/14 112.58/14 
                                          2.48/13   7.33/13   2.53/13  11.13/14   1.59/6    1.21/7    0.21/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         7.4km   85m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-103     3-114     4-119     5-120     6-126     7-123     8-137     9-132    10-134    11-136    12-139    13-106    14-108    15-109    16-100   
                                     
  1 Kamenický Radan                49.42  2.56/7    4.29/1*   7.57/1*  14.05/1*  15.50/1*  19.43/1*  25.19/1*  28.07/1*  31.02/1*  34.06/1*  38.47/1*  43.19/1*  48.27/1*  50.51/1*  53.07/1*  55.09/1* 
    SK OS Nové Město n. M.                2.56/7    1.33/1*   3.28/4    6.08/2    1.45/14   3.53/1*   5.36/1*   2.48/1*   2.55/1*   3.04/1*   4.41/5    4.32/4    5.08/6    2.24/13   2.16/3    2.02/7  
                                         55.25/1* 
                                          0.16/5  
  2 Kopecký Zdeněk                 53.01  2.37/3    5.08/4    8.35/2   14.58/2   16.33/2   20.40/2   27.34/2   30.28/2   33.28/2   36.39/2   41.08/2   45.58/2   51.25/2   54.29/2   56.48/2   58.38/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.37/3    2.31/9    3.27/3    6.23/3    1.35/8    4.07/3    6.54/15   2.54/4    3.00/2    3.11/3    4.29/2    4.50/11   5.27/17   3.04/23   2.19/4    1.50/3  
                                         58.55/2  
                                          0.17/8  
  3 Štefec Jaroslav                53.43  2.35/1*   6.56/17  10.17/7   18.18/6   20.04/5   24.07/3   29.55/3   32.53/3   36.49/3   39.54/3   44.30/3   48.58/3   53.42/3   56.24/3   58.32/3   60.20/3  
    SK Chrast                             2.35/1*   4.21/22   3.21/2    8.01/9    1.46/15   4.03/2    5.48/3    2.58/5    3.56/16   3.05/2    4.36/4    4.28/3    4.44/1*   2.42/19   2.08/2    1.48/2  
                                         60.37/3  
                                          0.17/8  
  4 Minchev Ivan                   56.45  2.59/8    9.05/24  12.12/14  18.07/4   19.50/4   24.15/4   30.19/4        /    38.26/4   44.33/8   48.45/8   52.52/6   58.07/6   60.06/6   62.13/5   64.38/5  
    OK Jihlava                            2.59/8    6.06/25   3.07/1*   5.55/1*   1.43/12   4.25/7    6.04/5        /         /     6.07/26   4.12/1*   4.07/1*   5.15/9    1.59/1*   2.07/1*   2.25/18 
                                         64.52/5  
                                          0.14/1* 
  5 Koudelný Jiří                  57.12  2.37/3    4.45/2    9.40/3   18.59/9   20.49/8   25.23/5   31.24/5   34.38/4   38.31/5   42.14/4   47.01/4   51.39/4   56.43/4   58.57/4   61.23/4   63.59/4  
    OOB Třebíč                            2.37/3    2.08/6    4.55/15   9.19/24   1.50/18   4.34/9    6.01/4    3.14/8    3.53/15   3.43/15   4.47/6    4.38/7    5.04/3    2.14/7    2.26/8    2.36/20 
                                         64.19/4  
                                          0.20/19 
  6 Wurzel Břetislav               59.04  3.21/12   5.46/7   13.40/22  20.29/12  22.15/13  26.53/10  32.32/7   35.21/5   39.01/7   43.24/7   48.24/7   53.08/7   58.31/7   60.44/7   63.14/7   65.18/6  
    SK OS Nové Město n. M.                3.21/12   2.25/8    7.54/24   6.49/4    1.46/15   4.38/10   5.39/2    2.49/2    3.40/11   4.23/22   5.00/15   4.44/9    5.23/15   2.13/6    2.30/11   2.04/8  
                                         65.33/6  
                                          0.15/3  
  7 Nykodým Petr                   59.18  2.35/1*   5.14/5   13.21/18  21.27/16  22.57/15  27.05/11  33.10/9   35.59/7   39.42/8   43.04/6   47.33/5   52.06/5   57.13/5   60.02/5   62.25/6   65.32/7  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.35/1*   2.39/11   8.07/25   8.06/10   1.30/3    4.08/4    6.05/6    2.49/2    3.43/13   3.22/5    4.29/2    4.33/5    5.07/5    2.49/21   2.23/7    3.07/23 
                                         65.50/7  
                                          0.18/13 
  8 Rajnošek Zdeněk                60.20  2.49/5    6.03/9   10.09/6   18.33/8   20.09/6   29.02/16  35.39/14  39.31/12  42.35/13  46.01/11  50.52/10  55.18/9   60.21/9   62.35/8   65.04/8   67.00/8  
    Magnus Orienteering                   2.49/5    3.14/16   4.06/7    8.24/14   1.36/9    8.53/26   6.37/12   3.52/16   3.04/3    3.26/6    4.51/8    4.26/2    5.03/2    2.14/7    2.29/10   1.56/5  
                                         67.16/8  
                                          0.16/5  
  9 Vítek Josef                    60.59  3.01/9    4.54/3    9.58/4   19.15/10  20.53/9   25.33/6   31.58/6   35.28/6   38.55/6   42.31/5   47.38/6   53.18/8   59.40/8   62.49/9   65.26/9   67.38/9  
    SK Chrast                             3.01/9    1.53/4    5.04/18   9.17/23   1.38/11   4.40/12   6.25/10   3.30/12   3.27/6    3.36/8    5.07/16   5.40/15   6.22/22   3.09/24   2.37/15   2.12/14 
                                         67.56/9  
                                          0.18/13 
 10 Čejka Miloslav                 61.27  2.53/6    6.49/16  11.39/12  20.47/14  22.42/14  27.45/12  33.50/11  36.58/8   41.03/9   44.58/9   50.31/9   56.11/10  61.27/10  63.46/11  66.16/10  68.23/10 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.53/6    3.56/20   4.50/12   9.08/21   1.55/20   5.03/16   6.05/6    3.08/7    4.05/18   3.55/19   5.33/19   5.40/15   5.16/10   2.19/11   2.30/11   2.07/10 
                                         68.40/10 
                                          0.17/8  
 11 Matras Jaroslav                62.53  3.46/18   6.33/15  10.17/7   18.26/7   21.37/10  26.03/9   32.55/8        /    43.07/15  46.49/14  51.41/13  56.18/12  61.29/11  63.43/10  71.00/17  72.46/16 
    SK Chrast                             3.46/18   2.47/13   3.44/5    8.09/12   3.11/26   4.26/8    6.52/14       /         /     3.42/12   4.52/10   4.37/6    5.11/7    2.14/7    7.17/27   1.46/1* 
                                         73.05/16 
                                          0.19/17 
 12 Vácha Jiří                     63.02  3.10/10   6.14/13  10.04/5   22.04/18  23.29/17  30.13/20  37.16/18  40.49/15  44.29/17  48.11/17  53.04/17  57.42/15  62.47/15  65.02/14  67.24/11  70.00/11 
    OK Jihlava                            3.10/10   3.04/15   3.50/6   12.00/27   1.25/1*   6.44/24   7.03/16   3.33/13   3.40/11   3.42/12   4.53/11   4.38/7    5.05/4    2.15/10   2.22/6    2.36/20 
                                         70.15/11 
                                          0.15/3  
 13 Černík Zdeněk                  63.09  3.43/17   7.08/18  13.23/19  22.15/21  24.11/21  29.07/17  36.36/17  39.58/13  43.55/16  47.46/16  52.37/16  57.22/14  62.39/14  64.45/12  67.40/12  70.06/12 
    SK OS Nové Město n. M.                3.43/17   3.25/17   6.15/21   8.52/17   1.56/21   4.56/13   7.29/20   3.22/11   3.57/17   3.51/17   4.51/8    4.45/10   5.17/11   2.06/2    2.55/21   2.26/19 
                                         70.28/12 
                                          0.22/23 
 14 Orálek Miroslav                64.13  4.18/23   6.06/10  10.32/10  17.48/3   19.20/3   25.34/7   33.16/10       /    41.28/10  47.29/15  52.24/15  58.34/17  64.59/17  67.33/17  70.07/14  72.08/13 
    OOB Třebíč                            4.18/23   1.48/2    4.26/9    7.16/6    1.32/5    6.14/21   7.42/21       /         /     6.01/25   4.55/12   6.10/22   6.25/23   2.34/16   2.34/14   2.01/6  
                                         72.25/13 
                                          0.17/8  
 15 Kopáček Miroslav               65.14  3.10/10   6.07/12  10.45/11  20.00/11  22.05/11  27.47/13  35.05/13  39.11/10  42.39/14  46.16/12  52.07/14  58.22/16  64.54/16  67.28/16  70.17/15  72.25/15 
    SK Chrast                             3.10/10   2.57/14   4.38/10   9.15/22   2.05/23   5.42/20   7.18/18   4.06/20   3.28/7    3.37/9    5.51/22   6.15/24   6.32/25   2.34/16   2.49/19   2.08/12 
                                         72.48/15 
                                          0.23/26 
 16 Hrstka Vladislav               65.15  6.07/27   7.59/21  13.08/17  22.10/20  24.03/20  28.25/14  34.43/12  38.35/9   42.06/11  45.40/10  51.02/11  57.01/13  62.15/13  65.43/15  68.22/13  72.18/14 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              6.07/27   1.52/3    5.09/19   9.02/19   1.53/19   4.22/5    6.18/8    3.52/16   3.31/9    3.34/7    5.22/18   5.59/21   5.14/8    3.28/26   2.39/17   3.56/26 
                                         72.38/14 
                                          0.20/19 
 17 Sláma Dušan                    66.31  4.01/22   6.02/8   10.21/9   18.09/5   20.10/7   25.46/8   36.09/15  40.03/14  44.38/18  49.17/20  54.12/19  59.41/18  65.45/19  68.06/18  70.44/16  74.37/19 
    KOS TJ Tesla Brno                     4.01/22   2.01/5    4.19/8    7.48/8    2.01/22   5.36/19  10.23/25   3.54/19   4.35/22   4.39/24   4.55/12   5.29/14   6.04/20   2.21/12   2.38/16   3.53/25 
                                         75.00/19 
                                          0.23/26 
 18 Koutný Vladimír                67.14  3.46/18   8.30/22  15.12/24  24.58/24  27.07/24  31.30/22  37.51/20  41.32/17  44.56/19  48.33/18  53.46/18  60.02/20  65.25/18  68.47/19  71.44/19  74.05/18 
    OOB Třebíč                            3.46/18   4.44/24   6.42/22   9.46/26   2.09/24   4.23/6    6.21/9    3.41/15   3.24/5    3.37/9    5.13/17   6.16/25   5.23/15   3.22/25   2.57/22   2.21/17 
                                         74.19/18 
                                          0.14/1* 
 19 Kaňák Petr                     67.31  5.18/25   9.46/25  14.36/23  23.24/23  24.54/22  29.32/19  36.09/15  39.11/10  42.29/12  46.21/13  51.17/12  56.16/11  62.01/12  64.46/13  71.37/18  73.32/17 
    OK Jihlava                            5.18/25   4.28/23   4.50/12   8.48/15   1.30/3    4.38/10   6.37/12   3.02/6    3.18/4    3.52/18   4.56/14   4.59/12   5.45/19   2.45/20   6.51/26   1.55/4  
                                         73.51/17 
                                          0.19/17 
 20 Svoboda Pavel                  69.57  4.55/24   8.49/23  13.31/20  22.19/22  23.51/18  28.50/15  37.34/19  41.26/16  45.15/20  48.57/19  54.40/20  59.42/19  65.57/20  69.57/20  72.57/20  77.20/20 
    TJ Růžená                             4.55/24   3.54/19   4.42/11   8.48/15   1.32/5    4.59/14   8.44/22   3.52/16   3.49/14   3.42/12   5.43/21   5.02/13   6.15/21   4.00/27   3.00/23   4.23/27 
                                         77.38/20 
                                          0.18/13 
 21 Prokeš Ladislav                70.24  3.40/16   7.29/19  12.21/15  20.35/13  22.12/12  30.21/21  40.30/23  44.47/20  49.06/22  52.52/22  60.46/23  66.31/22  71.50/22  73.59/22  76.19/22  78.38/22 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.40/16   3.49/18   4.52/14   8.14/13   1.37/10   8.09/25  10.09/24   4.17/22   4.19/21   3.46/16   7.54/26   5.45/20   5.19/13   2.09/3    2.20/5    2.19/15 
                                         79.00/22 
                                          0.22/23 
 22 Starka František               70.45  3.32/15   7.40/20  12.43/16  22.07/19  23.53/19  29.24/18  39.51/21  43.05/18  47.11/21  51.11/21  56.52/21  62.32/21  68.12/21  70.51/21  74.03/21  77.45/21 
    SK Chrast                             3.32/15   4.08/21   5.03/17   9.24/25   1.46/15   5.31/18  10.27/26   3.14/8    4.06/20   4.00/20   5.41/20   5.40/15   5.40/18   2.39/18   3.12/24   3.42/24 
                                         78.05/21 
                                          0.20/19 
 23 Sysel Svatobor                 71.41  3.25/14   6.06/10  13.31/20  21.38/17  23.22/16  32.59/24  40.12/22  43.45/19  49.28/23  54.01/23  59.52/22  68.34/23  73.53/23  76.05/23  78.31/23  80.36/23 
    OOB Třebíč                            3.25/14   2.41/12   7.25/23   8.07/11   1.44/13   9.37/27   7.13/17   3.33/13   5.43/24   4.33/23   5.51/22   8.42/26   5.19/13   2.12/5    2.26/8    2.05/9  
                                         80.57/23 
                                          0.21/22 
 24 Romanovský Alois               73.30  3.21/12   5.42/6   24.21/26  31.21/25  33.41/26  39.59/26  46.27/25  51.44/22  55.13/25  58.24/25  63.12/24  68.53/24  74.10/24  76.19/24  79.41/24  82.00/24 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.21/12   2.21/7   18.39/27   7.00/5    2.20/25   6.18/22   6.28/11   5.17/23   3.29/8    3.11/3    4.48/7    5.41/18   5.17/11   2.09/3    3.22/25   2.19/15 
                                         82.16/24 
                                          0.16/5  
 25 Culka Josef                    80.22  5.54/26  13.05/26  22.28/25  31.27/26  33.00/25  38.18/25  50.20/27  57.09/24  60.46/27  64.24/27  70.19/27  76.32/27  83.05/27  85.37/27  88.22/27  90.30/26 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.54/26   7.11/26   9.23/26   8.59/18   1.33/7    5.18/17  12.02/27   6.49/24   3.37/10   3.38/11   5.55/24   6.13/23   6.33/26   2.32/15   2.45/18   2.08/12 
                                         90.48/26 
                                          0.18/13 
 26 Procházka Jan                  81.56  3.59/21   6.30/14  11.44/13  20.50/15  25.26/23  31.49/23  41.17/24  45.32/21  50.40/24  56.56/24  63.56/25  75.31/25  82.25/26  85.25/26  88.17/26  90.57/27 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.59/21   2.31/9    5.14/20   9.06/20   4.36/27   6.23/23   9.28/23   4.15/21   5.08/23   6.16/27   7.00/25  11.35/27   6.54/27   3.00/22   2.52/20   2.40/22 
                                         91.19/27 
                                          0.22/23 
 27 Kubálek Zdenek                 82.23  3.46/18  22.49/27  27.47/27  35.34/27  37.03/27  42.05/27  49.32/26  52.47/23  56.52/26  61.12/26  70.15/26  75.57/26  82.23/25  84.49/25  87.19/25  89.26/25 
    TJ Růžená                             3.46/18  19.03/27   4.58/16   7.47/7    1.29/2    5.02/15   7.27/19   3.15/10   4.05/18   4.20/21   9.03/27   5.42/19   6.26/24   2.26/14   2.30/11   2.07/10 
                                         89.43/25 
                                          0.17/8  
    Chalupník Stanislav        DISK       5.43/    10.05/    16.00/    37.29/    41.58/    51.41/         /         /         /         /         /         /    84.57/    88.39/         /    99.22/   
    TJ Zhoř                               5.43/     4.22/     5.55/    21.29/     4.29/     9.43/         /         /         /         /         /         /         /     3.42/         /         /   
                                         99.45/   
                                          0.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.9km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-117     3-121     4-119     5-120     6-127     7-123     8-116     9-105    10-108    11-110    12-100   
  1 Ladislav Blecha                59.02  3.06/3    7.54/2   14.17/2   20.50/4   22.45/3   30.47/3   40.29/3   43.29/3   49.34/3   54.21/3   56.05/3   58.40/2   59.02/2  
    SK Free Jihlava                       3.06/3    4.48/1*   6.23/4    6.33/4    1.55/3    8.02/4    9.42/3    3.00/3    6.05/2    4.47/3    1.44/2    2.35/2    0.22/4  
  2 Paulíček Jiří                  60.07  2.42/2    8.33/3   14.22/3   20.37/2   22.16/2   29.08/2   37.55/2   40.47/2   47.38/2   53.37/2   55.37/2   59.46/3   60.07/3  
    OK Jihlava                            2.42/2    5.51/4    5.49/2    6.15/3    1.39/2    6.52/2    8.47/2    2.52/2    6.51/5    5.59/4    2.00/4    4.09/5    0.21/3  
  3 Kodys Václav                   65.04  3.20/4    8.38/4   14.37/4   20.46/3   23.20/4   31.23/4   42.17/4   47.22/4   54.10/4   58.56/4   61.08/4   64.41/4   65.04/4  
    TJ Růžená                             3.20/4    5.18/3    5.59/3    6.09/2    2.34/5    8.03/5   10.54/4    5.05/5    6.48/4    4.46/2    2.12/5    3.33/3    0.23/5  
  4 Komínek Jiří                   76.58  8.28/5   14.45/5   23.04/5   29.46/5   31.54/5   39.07/5   54.55/5   58.07/5   64.43/5   70.46/5   72.39/5   76.38/5   76.58/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     8.28/5    6.17/5    8.19/5    6.42/5    2.08/4    7.13/3   15.48/5    3.12/4    6.36/3    6.03/5    1.53/3    3.59/4    0.20/2  
  5 Pospíšil Jaromír          MS   46.57  2.19/1*   7.15/1*  11.53/1*  16.24/1*  17.53/1*  24.26/1*  31.27/1*  33.50/1*  38.45/1*  42.51/1*  44.34/1*  46.39/1*  46.57/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.19/1*   4.56/2    4.38/1*   4.31/1*   1.29/1*   6.33/1*   7.01/1*   2.23/1*   4.55/1*   4.06/1*   1.43/1*   2.05/1*   0.18/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         4.9km   60m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-115     3-122     4-128     5-137     6-123     7-138     8-140     9-108    10-109    11-100   
  1 Šmrha František                56.47  7.11/1*  13.08/1*  20.23/2   26.39/2   31.12/1*  35.15/2   40.31/1*  45.05/1*  49.31/1*  53.14/1*  56.20/1*  56.47/1* 
    OK Jihlava                            7.11/1*   5.57/2    7.15/2    6.16/1*   4.33/1*   4.03/3    5.16/1*   4.34/1*   4.26/1*   3.43/1*   3.06/1*   0.27/3  
  2 Gřunděl Ivan                   59.09  7.43/2   13.23/2   20.21/1*  26.38/1*  31.18/2   35.02/1*  41.08/2   45.43/2   51.45/2   55.33/2   58.46/2   59.09/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           7.43/2    5.40/1*   6.58/1*   6.17/2    4.40/2    3.44/1*   6.06/3    4.35/2    6.02/2    3.48/2    3.13/2    0.23/2  
  3 Matějka Leo                    68.56  9.32/3   19.11/3   26.39/3   33.02/3   37.47/3   41.42/3   47.15/3   53.02/3   61.03/3   64.54/3   68.35/3   68.56/3  
    OK Jihlava                            9.32/3    9.39/3    7.28/3    6.23/3    4.45/3    3.55/2    5.33/2    5.47/3    8.01/3    3.51/3    3.41/3    0.21/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.3km   20m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-107     5-110     6-100   
  1 Nechanický Jan                 22.02  2.19/1*   5.19/1*  10.39/1*  15.54/1*  18.43/1*  21.42/1*  22.02/1* 
    SK OS Nové Město n. M.                2.19/1*   3.00/1*   5.20/6    5.15/1*   2.49/2    2.59/1*   0.20/1* 
  2 Šmrha František                27.46  4.20/13   7.57/9   12.31/5   19.43/5   22.22/2   26.45/2   27.46/2  
    OK Jihlava                            4.20/13   3.37/8    4.34/4    7.12/10   2.39/1*   4.23/5    1.01/22 
  3 Žanda Jan                      28.28  5.47/15   9.14/13  13.23/7   20.19/7   23.15/3   27.41/3   28.28/3  
    SK OB Chotěboř                        5.47/15   3.27/7    4.09/1*   6.56/7    2.56/3    4.26/6    0.47/19 
  4 Voborník Jakub                 28.29  5.48/16   9.12/12  13.23/7   20.20/8   23.16/4   27.43/4   28.29/4  
    SK OB Chotěboř                        5.48/16   3.24/4    4.11/2    6.57/8    2.56/3    4.27/7    0.46/18 
  5 Nešpor Jan                     29.42  2.21/2    7.15/3   14.08/9   20.50/9   24.41/7   29.19/6   29.42/5  
    OOB Třebíč                            2.21/2    4.54/16   6.53/17   6.42/4    3.51/7    4.38/8    0.23/7  
  6 Gregor Lukáš                   29.44  3.14/7    7.16/4   12.22/4   19.35/3   23.44/5   29.14/5   29.44/6  
    SK OB Chotěboř                        3.14/7    4.02/10   5.06/5    7.13/11   4.09/8    5.30/12   0.30/12 
  7 Slámová Žaneta                 31.08  3.22/8    7.28/8   11.41/2   19.28/2   23.44/5   30.42/7   31.08/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.22/8    4.06/11   4.13/3    7.47/13   4.16/9    6.58/18   0.26/10 
  8 Nešporová Marie                31.42  3.26/9    8.33/11  15.23/12  22.06/10  25.49/9   30.52/8   31.42/8  
    OOB Třebíč                            3.26/9    5.07/17   6.50/16   6.43/5    3.43/5    5.03/10   0.50/20 
  9 Suková Kateřina                31.44  2.59/6    7.18/7   12.46/6   19.36/4   24.51/8   31.19/10  31.44/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.59/6    4.19/13   5.28/10   6.50/6    5.15/14   6.28/15   0.25/9  
 10 Peňáz Jakub                    31.51  2.45/4    6.37/2   12.21/3   19.54/6   26.01/10  31.17/9   31.51/10 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.45/4    3.52/9    5.44/11   7.33/12   6.07/19   5.16/11   0.34/15 
 11 Richter Michal                 31.56  7.30/17  10.48/16  16.47/15  23.53/14  27.36/11  31.35/11  31.56/11 
    SK OB Chotěboř                        7.30/17   3.18/2    5.59/12   7.06/9    3.43/5    3.59/4    0.21/2  
 12 Hojná Eliška                   32.03  8.18/19  11.44/17  17.05/16  23.45/11  28.11/12  31.41/12  32.03/12 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           8.18/19   3.26/5    5.21/7    6.40/2    4.26/10   3.30/2    0.22/5  
 13 Nosek Jakub                    32.16  8.26/20  11.45/18  17.09/17  23.49/12  28.15/13  31.55/13  32.16/13 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           8.26/20   3.19/3    5.24/9    6.40/2    4.26/10   3.40/3    0.21/2  
 14 Suková Hana                    35.31  3.53/12   8.10/10  14.50/11  23.52/13  28.54/14  35.03/14  35.31/14 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.53/12   4.17/12   6.40/15   9.02/16   5.02/13   6.09/13   0.28/11 
 15 Sabol Josef                    36.06  8.47/21  12.13/19  17.36/18  25.53/16  30.44/15  35.44/15  36.06/15 
    SK OB Chotěboř                        8.47/21   3.26/5    5.23/8    8.17/14   4.51/12   5.00/9    0.22/5  
 16 Kopecká Kristýna               39.08  2.52/5    7.17/6   14.26/10  25.25/15  30.47/16  38.45/16  39.08/16 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.52/5    4.25/14   7.09/18  10.59/20   5.22/15   7.58/21   0.23/7  
 17 Hojný Jáchym                   39.47  3.44/11   9.14/13  16.32/14  27.01/17  33.01/17  39.17/17  39.47/17 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.44/11   5.30/18   7.18/19  10.29/18   6.00/18   6.16/14   0.30/12 
 18 Přibyl Jan                     41.47  7.31/18  13.42/20  20.08/20  28.56/19  34.38/19  41.12/18  41.47/18 
    OOB Třebíč                            7.31/18   6.11/20   6.26/13   8.48/15   5.42/16   6.34/16   0.35/16 
 19 Čech Petr                      44.46  2.38/3    7.16/4   15.38/13  27.45/18  33.41/18  44.25/19  44.46/19 
    OK Jihlava                            2.38/3    4.38/15   8.22/21  12.07/22   5.56/17  10.44/22   0.21/2  
 20 Venhoda Matěj                  45.51  3.28/10  10.25/15  19.05/19  29.40/20  37.34/20  45.14/20  45.51/20 
    OK Jihlava                            3.28/10   6.57/21   8.40/22  10.35/19   7.54/22   7.40/20   0.37/17 
 21 Dvořáček Jakub                 47.34  5.21/14  15.59/21  22.38/21  32.25/21  39.23/21  46.36/21  47.34/21 
    OOB Třebíč                            5.21/14  10.38/23   6.39/14   9.47/17   6.58/21   7.13/19   0.58/21 
 22 Nosková Julie                  49.18 10.58/22  16.36/22  23.54/22  35.34/22  41.55/22  48.46/22  49.18/22 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          10.58/22   5.38/19   7.18/19  11.40/21   6.21/20   6.51/17   0.32/14 
 23 Dvořák Karel                   82.39 11.26/23  20.26/23  35.51/23  56.09/23  65.24/23  79.42/23  82.39/23 
    SKP Žďár nad Sázavou                 11.26/23   9.00/22  15.25/23  20.18/23   9.15/23  14.18/23   2.57/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.6km   40m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-113     3-115     4-122     5-124     6-125     7-107     8-108     9-110    10-109    11-100   
  1 David Hynek                    51.46  4.11/2    6.56/1*  10.33/1*  26.07/1*  30.42/1*  31.42/1*  38.11/1*  40.45/1*  42.33/1*  49.00/1*  51.27/1*  51.46/1* 
    TJ Spartak 1. Brněnská                4.11/2    2.45/1*   3.37/2   15.34/1*   4.35/1*   1.00/1*   6.29/2    2.34/1*   1.48/1*   6.27/1*   2.27/2    0.19/1* 
  2 Nosek Vladimír                127.41  3.09/1*   9.51/2   12.08/2   59.19/2   78.10/2   80.11/2   85.28/2   91.43/2   93.31/2  125.40/2  127.21/2  127.41/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.09/1*   6.42/2    2.17/1*  47.11/2   18.51/2    2.01/2    5.17/1*   6.15/2    1.48/1*  32.09/2    1.41/1*   0.20/2